Saç Boyası Nasıl Akıtılır?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 3 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

 1. İstenmeyen Saç Boyası Nasıl Akıtılır?  Başlıktan da anlaşıldığı gibi saçlarımız bazen istemediğimiz bir renk olabilir böyle durumlar karşısında bayanların ilk aklına gelen şey saçdaki istenmeyen bu boyayı akıtmanın bir yolu olup olmadığıdır.Kendisine bu soruyu soran ve merak eden herkes için saç boyası nasıl akıtılır öğreniyoruz.

  [IMGALT=http://www.forumdas.net/upl/uploads/sac-boyasi-nasil-akitilir-78062.jpg]sac-boyasi-nasil-akitilir-78062[/IMGALT]

  Saçlarınızdaki boyayı akıtmak için evde veya kuaförde kullanılacak yöntemler daha çok boyattığınız renk doğal saç renginizden daha koyuysa işe yarıyor malesef saçınızdaki boya doğal saç renginizden açık ise saçlarınıız yeniden boyatmanız gerekebilir.

  Evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir kaç öneri sıralamak istiyorum sizlere;Öncelikle saçlarınızdaki boyayı akıtmak için sıcak su ile saçlarınızı yıkayın sıcak su saçlardaki boyanın akmasını sağlayacaktır.Düzenli bir şekilde sıcak su ile yıkanan saçlardaki boyanın aktığını göreceksiniz.

  Bir başka yöntem ise şöyle;Saçlardaki boyanın akıtılması için kepeğe karşı özel üretilen şampuanları deniyebilirsiniz.Keğeüe karşı olan şampuanlar saçlardaki boyayı akıtmak için kullanılabilmektedir.Ayrıca ağartıcı ürünlerde vardır fakat bu açıcılar saçlarınızın kendi renginide açabileceği için bu yöntem pek önerilmiyor.Evde bu şekilde yapacağınız işlmeler sçalarınızın yıpranmasına neden olacaktır bu yıpranmayı en aza indirmek için saçlarınızı doğal yağlarla saç derinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz.Bu yağlar saçlarınızın ve saç derinizin gördüğü hasarların önüne geçecektir.
   
Yükleniyor...