rüyada kız istemek ne anlama gelir

'Rüya Tabirleri' forumunda Merve tarafından 24 Ekim 2009 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada kız iste görmek ne anlama gelir

  Rüyada isteme görmek, yeni bir emele sahip olmak ve kişinin hedefine doğru ilerlemek için farklı kişilerle tanışması anlamına gelir. Gelecek için rüya sahibine yardımcı olacak büyük bir iş adamının ya da nüfuzlu birinin uzatacağı el sonunda yeni bir kariyere sahip olunacağını, amaca ulaşan yolda yürürken pek çok desteğe sahip olunacağını işaret eder. İstenilen şeye ya da duruma göre anlamı değişen rüya genellikle olumlu şekilde yorumlanır.
  Rüyada Kız İsteme Görmek


  Bekar bir erkeğin rüyasında kendisi için kız istemeye gidildiğini görmesi hayırlı bir evlilik yapılacağına, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, rüya sahibini mutlu etmenin yanı sıra, her koşulda destek vereceğini işaret eder. Boşanmış biri kız isteme rüyası görürse, uzun yıllar boyunca bekar kalacak ve yeniden evlenmesi için zaman geçmesi gerekecek şeklinde yorumlanır. Evli birinin kız isteme görmesi ise eşiyle arasına nifak sokmak isteyen biri yüzünden çıkacak kavga sonrası uzun sürecek bir küskünlük yaşanacağının alametidir.


  Rüyada Kız İstemeye Gitmek
  Rüya sahibinin önemli bir karar alacağı ve bu karar doğrultusunda hareket edeceği anlamına gelir. Kız istemeye giden kişiler yeni bir işyeri açmak için teşvik alır, devlet ile ilgili konularda işleri rast gider ve başarılı işler yaparlar. Bekar kişiler için kişilik olarak kendisine uygun, maddi anlamda zengin bir aileye mensup, görgülü ve namuslu biri ile tanışılacağına, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına delalettir. Kız istemeye gittiğini gören kişinin ailesinden birinin evlenmesi de söz konusudur.

  Rüyada Görücü Geldiğini Görmek
  Kendisi için görücü geldiğini gören kişiler hayatları ile ilgili çok önemli bir dönüm noktasına gelirler ve bu aşamada aile desteğini de alarak bir karar vermek zorunda kalırlar. Kişinin tüm geleceğini etkileyecek olan önemli bir duruma işaret eden rüya, evli kişiler için eşin alacağı bir karar nedeni ile hayatının değişeceği şeklinde de yorumlanır.


  Rüyada sevdiği kızı istemeye gitmek,
  bir kişiden yardım isteyerek umduğu toplu paraya, meşakkatle birlikte kavuştuğu mutluluğa, uğraş vererek kazandığı iyiliğe, sıkıntıya düşerek kazandığı paraya şeklinde yorumlanabilir, Farklı durumlarda da rüyanız: sevdiği kızı istemeye gitmek, başarısızlıktan sonra düşlediği daha iyi bir hayata, istenilen bir mutluluğa, ümitsizlikten sonra kazandığı berekete, sıkıntılarının sonunda hak ettiği iyi bir geleceğe, kötü niyetli bir kişi tarafından zarar görmeye, maddi yükü bulunan yabancıdan uzak durulacağına şeklinde yorumlanabilir

  Rüyada sevdiği kızı istemeye gitmek ne manaya gelir, Olumlu şekliyle: hatalarının ardından hasret duyduğu servete, sıkıntıyla ümit ettiği başarıya, bir kaç hafta içinde duyulacak hayırlı havadis öğrenmeye, sıkıntıları aşarak umduğu daha sağlıklı bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği büyük güce, sıkıntıları aşarak kavuştuğu daha iyi kazanca manası taşır