Rüyada berber görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda HazaN tarafından 17 Kasım 2009 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada berber görmek ne anlama gelir?

  Rüyada Berber Görmek; önemli bir makamın halkla ilişkilerine bakan bir hizmetliye, Berberde tıraş olmak sevinç ve sürura, delalet eder.
  Büyük uğraşlar sonucu, başarı ve şans sizinle olacak. Berberde tıraş olmak:zorlukla kazandığınız parayı olumlu işlerde kullanamayacağınıza işarettir. Berbere gitmek bir hastalığa yakalanacağınız anlamına gelir. Eşin berberde görülmesi karınızın sizi avucuna almak istediğine işarettir

  Erkek berberleri önemli, olgun, güçlü biridir. Elinde ustura gibi kesici bir şey varsa bu yaklaşan iyiliktir. Ama kadın berberleri toplum yaşantısıyla ilgili karışıklık demektir.
  Rüyada bir berberde tiras oldugunuzu görmek, uzun zamandan beri rahatsizligini çektiginiz bir derdinizden kurtulacaginiza; bir rivayete göre de uzak bir akrabanizdan bir miras hususunda iyi haberler alacaginiza isarettir.

  Bir baska rivayete görede: Rüyada berber görmek, bir devlet adaminin yaninda insanlann isini yapan bir kimseye isaret eder. Büyük çabalardan sonra, başarı ve şans peşinizi bırakmayacak.
    2. Cevap: Rüyada berber görmek

  aslında radyoyu açsan yayın yapsan
    3. Cevap: Rüyada berber görmek

  Yok böyle olmayacak kesin bir kartvizit hazırlayacağım sana HAZAN ...Ne yana dönsem rüya yorumları... :))))
    4. Cevap: Rüyada berber görmek

  Ruyada berber almiyayim, emegine saglik tesekürler.
   


Yükleniyor...