Rüyada ağlamak görmek ne demektir

Züleyha

Yönetici

Rüyada ağlamak görmek ne demektir?

Rüyada ağlamak görmek ne demektir: Mutluluk feraha, helal mal, paraya tabir edilir. Rüyada ağladığını gören kişi cenab-ı Allah'ın rahmetine nail olur. Sıcak gözyaşı kedere, soğuk göz yaşı gam, kederden kurtulacağı işarettir. Bazı yorumcular ise sessiz sakin ağlamak; ferah ve sevinçtir demişlerdir. Bu defalarca tecrübe edilmiş bir rüyadır. sonu mutlaka hayırla sonuçlanır
Rüyada ağladığını görmek,duruma göre rüyanın detayına bağlı olarak yorumlanmaktadır. sevinç, mutluluk yahut kedere işaret eder. Bir kimse rüyada zorlanarak, gözyaşlarını çok akıtamadan ağlıyorsa iş yaşamında zorluğa hatta işini kaybetme tehlikesine işaret eder. Rüyasında sesli bir şekilde feryat figan ederek ağlıyorsa ve evli ise aile hayatında özellikle eşi ile yaşayacağı münakaşalara, bekar ise baba, anne, amca gibi bir aile büyüğüyle yaşayacağı münakaşaya yorumlanır dara, sıkıntıya delalet eder. Rüyada sessiz sedasız ağlıyorsa kişi, iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu olunacağına alamet edilir. Rüyada bir kalabalığın içinde ağladıysanız yakın zamanda mutlu olacağınız bir durumu tüm aile fertlerinizle paylaşacağınız yorumlanır.
Bir kimse rüyasında ağlamak ve ağlayarak uyanmak, rüya sahibinin, uzun zamandır kafasını kurcalayan ve aklını karıştıran sorunları en kısa zamanda çözeceğine, bütün sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine ve Yüce Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği de atlatacağına delalet eder.
 
Son düzenleme:
Üst