Rüyada Abanoz görmek

Rüyada Abanoz görme,Rüyada Abanoz Ağacı görmek,Rüyada Abanoz ne anlama gelir,Rüyada Abanoz görmek ne demek,Rüyada Abanoz anlamı

Rüyada abanozdan yapılmış bir eşya görmek, iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Kimileri de Abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorarlar.
Abanoz ağacını erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

Abanoz ağacından yapılma eşya ortaya çıkacak gelişmeler olarak değerlendirilir.

Rüyada abanoz agacı görmek, uzak bir ülkeye seyahatle tabir olunur. Abanoz agacindan yapilmis ev esyasi, kadin ve erkek için de evlenmege isarettir. Ancak evlenilecek kisi huysuz ve geçimsiz olmasi yüzünden, bu evlilik uzun bir müddet devam etmez. Bir rivayete göre de; rüyada abanoz agaci görmek, Hindistana gideceginize veya o bölgeye mensup zengin fakat inatçi bir adamla dostluk kuracaginiza delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada abanoz agacini veya Abanozdan yapilmis esya gören kimsenin, çok inatçi birisi ile evlenmesine ya da inatçi birisi ile is yapmasina isaret eder.

Rüyada Abanoz Ağacı görmek, sevinçli, zengin bir kadına delâlet eder. Veya kalbi katı bir erkeğe işarettir.

Rüyada abanoz ağacını veya abanozdan yapılmış eşya gören kimsenin, çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile iş yapmasına işaret eder.
 
Üst