Robbie Williams Kimdir Resimleri

robbie williams Kısaca tanıyalım
Robbie Williams 13 Şubat 1974’te İngiltere’nin Staffordshire kentinde dünyaya geldi.
Ailesi İrlanda kökenliydi. Williams’ın sahnedeki adıyla Pete Conway and Jan olarak bilinen babası komedyen, annesi çiçekçiydi. Robbie henüz dört yaşındayken anne ve babası boşandı.
Williams’ın kariyeri, annesinin gazetede Nigel Martin Smith isimli prodüktörün kuracağı boy band için şarkıcı aradığını bildiren ilanı görmesiyle başladı. İlana başvurduktan sonra menajer tarafından sesi çok beğenilen Robbie Williams’ın böylece hayatının en önemli süreci başlamış oluyordu. Take That grubuna alınması çok ani oldu, zira diğer vokaller bulunmuştu ve gruba son olarak katılan Williams’la 1990 yılında albüm çalışmaları start aldı.

Robbie Williams’la birlikte Mark Owen, Jason Orange, Howard Donald, Gary Barlow’dan oluşan Take That, İngiltere’de liste başı olan 10 hit şarkı ve 19 milyon satan albüm kopyalarıyla tüm dünyada hatırı sayılır bir başarı elde etti. Take That bir boy band oluşumu olarak birçok yeni grubun kurulması için prodüktörlere ilham kaynağı oldu.

robbie williams Resimleri
robbie williams.jpg robbie williams1.jpg robbie williams2.jpg robbie williams3.jpg robbie williams4.jpg robbie williams5.jpg
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst