Randevunuz Varrrrrrrrrrrrrrrrrr


Randevunuz Var..

Sevdiginiz telefon etse, yada sadece mesaj gönderse ve, saat 5'te bulusalım dese Ve o agacın altında buluşalım dese, bu randevuya kayıtsız kalabilirmisiniz?

O günkü islerinizi ve diğer randevularınızı saat 5'e göre düzenlemez misiniz? Ne yapıp edip, O saatte orada olmanın bir yolunu bulmaz mısınız? Sizin ve ailenizin, bugün olduğunuz yere gelmenizde unutulmaz katkıları olan, dar zamanlarda hep yanınız da olan, her sıkıntıda kendisine başvurduğunuz bir büyüğünüzün sizinle görüşmek için, belli bir saatte, belli bir yerde beklediğini bilseniz; hem sevdiginiz hem saydığınız, hemde şükran duyduğunuz bu zatın, randevusuna geç kalmayı göze alabilirmisiniz?

Bütün programınızı iptal etmek pahasınada olsa ona gitmez misiniz?

Sevgiliniz size randevu verdi Velinimetiniz size randevu verdi Sizi seviyor, Sizin de O nu sevdiginizi duymak istiyor. Günde 5 kez sizi kucaklamak istiyor& İki eliniz kanda bile olsa, bu çağrıya kulak tıkayabilirmisiniz?

Her an nefes almak, insana bıkkınlık verebilir mi? Her gün su içmekle, insan su içmekten usanır mı?

Sevgilinin bir randevusundan ayrılan, ikinci randevuyu iple çekmez, hasretle beklemez mi?

O(CC), günde beş randevu verdi: Birincisi: daha güneş doğmadan sabahın serinliğinde, İkincisi: öğle, Üçüncüsü: ikindi, Dördüncü: güneşi uğurlarken, Beşinci: gecenin örtüsüne büründüğü vakit

Bu beş randevu, hergün yeniden onardığımız beş direk. Bu beş randevuya icabet ettiğimiz zaman, evinizin önünde akan bi ırmakta günde beş kez yıkanmış gibi pırıl pırıl, tertemiz olursunuz. Günde beş kez, tüm kirinizden, pasınızdan, kederinizden arınma fırsatı

Pozitif enerji yüklenme fırsatı bu. Gelin bu fırsatımızı heba etmiyelim. Benim üstüm is pas içinde demeyelim. Seni çağırıyor zaten. Randevu veren O Kendimi hazır hissetmiyorum demeyelim. O seni her halükarda seviyor. O sana uzak değil Sen seni bıraksan da O seni hiç bırakmıyor.. Kim ondan yakın olabilir ki sana?

Elimiz boş gidecek değiliz elbet, Rabbimizin randevusuna. Belki suç götüreceğiz. Belki iki büklüm sırtımızda yük götüreceğiz. O sırtımızdan yükümüzü alacak. Onun kapısına varınca gönlümüz ferahlayacak. Bu çağrıyı duyacağız, o kapıya gideceğiz, derdimizi kirimizi o ırmağın suyuyla yıkayacağız

Unutmayalım, gecikmeyelim; Randevumuz var!! Tüm engelleri asarak, Sevgilinizin randevusuna gittiniz. Hemen bu işi aradan çıkarıp günlük rutin işlere dönmeye mi çalışırsınız; yoksa bu buluşmayı mümkün olduğunca uzatmaya mı? Sevgilinizle birlikteyken, aklınız ondan başka herkeste, fikriniz ondan baska heryerde mi olur; yoksa o anlarda, o dakikalarda O'nun dışındaki her şeyi unutur musunuz?

O randevu verdi Sizi kucağına çağırıyor.
 

çok anlamlı bir yazı wish.dünya işlerine o kadar kendimizi kaptırıyoruzki bazen aslında en önemli randevumuzu kaçırıyoruz hemde hiç kaçırmamamız gerekirken.güzel paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım...
 

Çok güzel bir dille anlatılmış güzel ve anlamlı bir yazı
Emeğine sağlık Wish paylaşım için teşekkürler.
 

çok teşekkürler wish emeğine yüreğine sağlık çok güzel ve anlamlı aslın da yapmamız gerekende o bize onca güzellikler bağışlayan menlamıza borcumuz Bütün rendevuları terk edip mevlamıza borcumuzu ödeyelim beş dakıkamızı feda edelim bütün güzellikleri hayatı suyu bize can veren Güzel ALLAHA şükredelim ş.
 
Üst