Poyraz Karayel'in 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

#1
Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan ve geçen sezonun en çok izlenen yerli dizileri arasında ilk sıralarda olan Poyraz Karayel 2. sezonu ile Eylül ayında yeniden izleyicisi ile buluşacak ama bazı küçük değişiklikler ile birlikte.
Bu küçük değişikliklerden ilki ilk sezonda Poyraz'ın kayınvalidesi olarak karşımıza çıkan Müge Akyamaç'ın diziden ayrıldığını duyurmasıydı. Sonrasında ise daha ilginç bir ayrılık yaşandı. 2. Sezonda Avukat Mete Durukan karakterini canlandıracağı duyurulan Berk Erçer daha diziye girmeden ayrılarak şaşırmamıza neden oldu. Ayrılık kervanının son yolcusu ise tescilli güzelimiz Azra Akın oldu. Diziye ilk başladığı dönemden itibaren sürekli ağır eleştirilere maruz kalan Azra Akın 2. sezonda Poyraz Karayel'de olmayacağını duyurdu.
poyraz.jpg
Evet giden isimlerin yanı sıra bir de 2. sezonda diziye dahil olan isimler var bu isimlerin başında Özkan Uğur geliyor. Özkan Uğur'un yanı sıra bu sezon İdil Fırat ve Hare Sürel de diziye renk katacak diğer isimler. Adil Topal karakterini Özkan Uğur, Poyraz'ın kızkardeşi Meltem'i Hare Sürel veCelena Petridis karakterini ise İdil Fırat canlandıracak.
 
Üst