Porselen Diş Nasıl Yapılır

'Kişisel Bakım' forumunda ZeuS tarafından 29 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. Porselen Diş Nasıl Takılır,
  Porselen Diş Yapımı,
  Porselen Diş Kaplama

  [​IMG]

  Porselen Diş Nasıl Yapılır ve Porselen Diş Fiyatları ne kadar?

  Ağız görüntüsünün kötü olduğu diş şekli bozukluklarında uygulanan, daha çok kozmetik değişiklik olarak adlandırılan kaplama şeklidir. Laminate yaprak kaplama olarak da adlandırılan kaplamalar estetik görünümlerden kaynaklı görüntü bozukluğu yaratan ön dişlere uygulanmaktadır.


  Hazırlanan porselen yapraklar diş ölçüleri alınarak, görüntü bozukluğu oluşturuna ön dişlerin üzerine özel bir madde ile yapıştırılır. Bu uygulama yapılırken kullaınlan yaprak kaplamaların rengi dişlerin doğal rengine uygun olarak seçilmektedir.

  Yaprak Kaplamaların Uygulanması Gereken Durumlar.

  - Renk açma işlemleri sonucunda renk değişiminin çok fazla olmadığı durumlar,
  - Kalıtsal yapı bozuklukları,
  - Ayrık duran dişlerin birleştirilmesi,
  - Çarpık ve eğri dişlerin görüntülerinin düzeltilmesi.

  Yukarıda yazılan sebeplerden dolayı rahatsızlık duyan hastalar diş hekimlerine başvurduklarında herhangi bir yaş sınırı olmadan yaprak kaplama uygulamasını yaptırabilirler.

  Dişlere uygulanan yaprak kaplamalar iyi bir bakım ve düzgün kullanım ile ömür boyu sorunsuz şekilde kullanılabilir. Laminat yaprak uygulamada kısa sürede doğal görünüm elde edilebilir, uzun yıllar sağlam kalan ve renkleri bozulmayan dişlere kavuşulabilir. Sigara, çay, kahve vb maddeler kullanıldığında herhangi bir renk değişimi oluşturmaz.

  Porselen diş kaplama fiyatları doktor seçimi ve dişinizin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda bilgi ve ücretsiz görüşme randevusu almak için 0 216 372 55 15 no.lu hattı arayabilirsiniz.

  [​IMG]
   
Yükleniyor...