pis yedili gerçek isimleri

'Popüler Diziler' forumunda ZeuS tarafından 23 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. pis yedili dizisi oyuncuları gerçek isimleri

Pis Yedili Esma Sultan - Ayşegül Aldinç

Pis Yedili FİLİZ ÖĞRETMEN (ÖZGE ÖZBERK)

PİS YEDİLİ SONGÜL (ASUMAN DABAK)

PİS YEDİLİ HASAN PAŞA (TURAN ÖZDEMİR)

PİS YEDİLİ Bayrampaşalı (KADİR DOĞULU)

PİS YEDİLİ Cimbom (EDA ECE )

PİS YEDİLİ Orço (BURAK ALKAŞ)

PİS YEDİLİ Salça HAZAL ŞENEL

PİS YEDİLİ Trafo HALİL İBRAHİM BABÜR

PİS YEDİLİ PC AHMET YILDIRIM

2. Cevap: pis yedili gerçek isimleri

PİS YEDİLİ Küçükbey (BARIŞ ÜREGÜL AKAN)

PİS YEDİLİ Dilkopat (GÜNEŞ ZAVRAK)

PİS YEDİLİ Furkan (SEZER ARIÇAY)

PİS YEDİLİ ALİS ( ECEM KARAVUS)

PİS YEdili Elçin (MELİS BABADAĞ)

PİS YEDİLİ Canburger (URAZ KAYGILAROĞLU)

PİS YEDİLİ Zeki (ÜMİT ERLİM)

Pis yedili karabiber Bükre atala

3. Arkadaşlar dizide çok belirgin bir boşluk var.sanki romantik komedi tarzında ilerlemeye çalışan dizide gerçekten espiri yapıp insanları güldürebilen bir kişi yok.insanların dizide tek güldüğü nokta filmdeki kişilerin davranışları(garip ve dengesiz hareketleri) böyle dizilerde hem zekası ve hem de konuşmasıyla insanları güldürebilen biri olur, olmazsa işte böyle herkes davranışlarıyla espiri konusu olur.
    Dizi konusal açıdan sanki eski hayat bilgisi,kavak yelleri dizilerini anımsatıyor.fakat o dizide yukarıda özelliklerine değindiğim karakterler,kişiler vardı dağhan gülegeç,sarp apak (doğal komik kişiler) ve bu karakterler sayesinde dizi daha etkileyici oluyordu.şuan pis yedili dizisi karakterler açısından sanki avrupa yakası,yalan dünya gibi dizileri anımsatıyor.ama bakıldığında bir gençlik dizisi ve komedi türü.
    Ben diziyi izliyorum ve çokda beğeniyorum. Fakat dizide böyle bir eksiklik olduğunu düşünüyorum.

Yükleniyor...