Photoshop Ders4-Resim kesme işlemi

Çok güzel bir ders olmuş Metin Abicimm.. Resimlerin hepsine forumdas.net da yazmışsın..Ama yine de sana rep yokkkk.. Çünnküü sabahınn bu saatinde Kate' i gördüm moralim bozuldu..:f1:

Yine de ellerine sağlık Metin Abicim ..Teşekkürler..:f58:

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aysel senin rep veresin yok bahane arama allaa allaaaa... KAte in ne suçu var ne güzel işte sabah sabah gözün gönlün açılsın....

Gözüm gönlüm mü açılsınnnnnnn..? Eğer benim gözümün gönlümün açılmasını istiyorsannn oraya Sawyer'in resmini koyardın.. Kate'in değilllllll..

Gıcıkkkkkkkk..... Hadi güldürdün beni sabah sabah Allah seni de hep güldürsün.. İyi sabahlar, gençlik bayramını da kutlarımm.. eee genç sayılırsın....

Teşekkür ederimmmmmmmm..O senin gıcıklığınnnn Metin Abicim..

Tamam tamamm kızma daha kızdırmayacağım seniii..:f34:

Sana da iyi sabahlar Metin Abicim..

Ben de senin gençlik bayramını kutlasam mı acaba..?

Tamam sustummmmmmm..

Hadi bu da benden olsunn..

sabah sabah noluyor yav burda
Chemist harika bir konu, flash çalışmalarında bizlerinde işine çok yarıycak hemen bir iki deneme yapacağım takıldığım yer olursa kapını çalarım haberin olsun
Evet arkadaşlar flash derslerinde çağlayanlar, dalgalanmalar ve bunun gibi pek çok özellikte işimize yarayacak bir özellik bu ayrıca Chemistin yaptığı gibi iki resmi birleştirmek içinde süperrrrr
Chemist repi hakettin (+rep) teşekkürler

ben şimdi bu mıktanısı seçtim fakat bir kere tıkladıktan sonra habire o nokta imreçi takip edip duruyor ve bu nedenle köşelerden sınırları ne genişletebiliyorum ne de azaltabiliriyorum.ne yapmam gerek ?