Ozon Kremi Kullananlar

'Kişisel Bakım' forumunda Wish tarafından 26 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Ozon Kremi Kullananların yorumları
  Ozon Kremi Kullanıcı Yorumları


  Ozon tedavi yöntemleri arasında Geriye Yaşlanma süresenin başlatılmasında, sellülit tedvisi nde, cildin sıkılaştırılmasında kullanılmaktadır. Ayrıca bağışıklık sisteminin güçlenmesi gibi, daha sağlıklı bir vücut ve iyi görünüm için bize sayısız faydalar sunmaktadır.

  Ozon ,doğadaki en kuvvetli doğal dezenfektandır ve mikrop kırıcı özelliği sahiptir.
  Suda ve havada mikrop,bakteri ve kötü koku bırakmaz.

  03 ozon kremi içeriğinde zeytinyağı +Ozone, provitamin b5, kafein, jojoba yağı, ananas extresi, greyfurt extresi, lahana extresi, yeşilçay extresi, aslan pençesi extresi, limon kabuğu extresi, tarçın extresi, zeytin yaprağı extresi bulunur O3 Ozon Kremi ilaç değildir.%100 bitkisel gıda takviyesi olarak kullanılır.
  ozon kreminin etkisi ise Damar ve lenf sistemindeki yavaşlama olgularında azalma, yağ metabolizmasındaki hızlanmayı sağlamak, kaslardaki sıkılığın artması yardımcı olmak, fibroblast hücre uyarılması sonucu meydana gelen sıkılaşma etkisi sağlanır, yağların harekete geçirilerek selülitli bölgedeki dokuların şekil bozukluklarının giderilmesinde ve yağların azalmasında yardımcı olur.

  ozon kremi kullanımı ise sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere sorunlu bölgelere (kalça, basen, üst bacak, dizler, karın,kol), yukarı doğru masaj hareketleriyle iyice yedirene kadar uygulayınız. Yoğun bakım olarak iki ay boyunca kullamanız önerilir.

  ozon kremi kullanıldığında etkileri gerçekten kullananları memnun ediyor mu? ozon kremi zayıflama kremi kullananlar var mı diye merak edenler oldugu gibi ozon kremi kullananların yorumu merakla okumak isteyenlere bu yönde bilgi verebilirsiniz.
   


Yükleniyor...
Benzer Konu başlıkları - Ozon Kremi Kullananlar
 1. YAREN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  11,803
 2. YAREN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,672
 3. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,850
 4. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,716