ÖSS sonuçları SMS ile cepte

ÖSS sonuçları SMS ile cepte
Vodafone ve Turkcell abonelerinin,Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) sonuçlarını cep telefonlarından öğrenebilecekleri bildirildi.

Vodafone'dan yapılan yazılı açıklamada, ÖSS 2008 yılı sonuçlarını öğrenmek isteyen Vodafone abonelerinin, ÖSS Mobilöğren Mobil Bilgi Servisinden yararlanmak için T.C. kimlik numaralarını 3366'ya kısa mesajla göndermelerinin yeterli olacağı kaydedildi.

Kullanıcıların, yarın saat 10.30'dan itibaren ÖSS sonuçlarının açıklanmasıyla beraber sınav sonuç bilgilerine cep telefonundan anında ulaşabilecekleri belirtilen açıklamaya göre, 3366'ya gönderilen her bir mesaj 1 SMS/2 kontör, sistem tarafından abonelere gönderilen her bir mesaj ise 1 SMS/2 kontör ile ücretlendirilecek.

Turkcell de ÖSS 2008 sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen müşterilerine kısa mesaj aracılığıyla bu hizmeti sunacak.

Turkcell'den yapılan açıklamada, ÖSS 2008 sonucunu öğrenmek isteyen Turkcell müşterilerinin 3366'ya TC kimlik numaralarını göndermelerinin yeterli olacağı kaydedildi.

Açıklamada, yarın saat 10.30 itibarıyla sınav sonuçlarının öğrenilebileceği belirtilerek, 3366'ya gönderilecek ve 3366'dan aboneye gelecek her bir kısa mesajın 1 SMS/2 kontör olarak ücretlendirileceği duyuruldu.
 
Üst