Ordu (sgk)na polis baskını

'Haberler' forumunda passer tarafından 4 Haziran 2009 tarihinde açılan konu


 1. Ordu’da bu sabah Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Ordu İl Müdürlüğü’ne polis tarafından düzenlenen baskında aralarında il müdürü de olmak üzere 12 kişi gözaltına alındı.
  Ordu Valiliği’nden yapılan açıklamada, Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı ve SGK müfettişinin çalışmaları doğrultusunda Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Ordu Merkez, Fatsa ve Kumru ilçelerinde “nitelikli dolandırıcılık, sahtecilik ve görevi kötüye kullanma suçları ile ilgili olarak usulsüz emeklilik yapan ve yaptıran şahısları kapsayan eş zamanlı planlı bir operasyon yapıldığı belirtildi.
  Operasyonlar sonunda toplam 12 kişinin gözlem altına alındığı, bu kişilerle birlikte 3 adet bilgisayar kasası, 3 adet dizüstü bilgisayar, 5 adet flaş bellek, dosyalar, dokümanlar, pasaportlar, 1 adet ruhsatsız toplu tabanca ve 7 adet fişek, 1 adet mavzer tüfek, 70 adet 9 mm çapında dolu fişek ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma sürdüğü açıklandı.
    2. Cevap: Ordu (sgk)na polis baskını

  Ne güzel çalışmadan,bedavadan ve sahtekarlıkla emeklilik..:( Allah ıslah etsin bu tür zihniyette olanları..
    3. Cevap: Ordu (sgk)na polis baskını

  Polis bu tür baskınları daha sık yapmalı. İnsanlar şaşırdılar artık. Özellikle silahların tüfeklerin olması, son zamanlarda yaşanan katliam olaylarının yaşanması, bu silahların kolay elde edilmesi toplumun hatta insanlığın çığırdan çıkmasına kadar varıyo :(