Nur Bozar’ın düğün resimleri

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Nur Bozar’ın düğün resimleri

  [​IMG]


  Show Tv’de yayınlandığı sırada neredeyse tüm Türkiye’nin konuştuğu Bu Tarz Benim Yarışmasının favori ismi olan Nur Bozar bilindiği üzere yarışmadan kendi isteği ile ayrılmış ve hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.  Yarışmadan ayrılmasının hemen ardından hem Kemal Doğulu hem de pek çok kişi tarafından eleştirilen Nur Bozar bekleneni yapmadı ve hayatını sevdiği erkekle birleştirdi ki büyük bir kesim onun dizi ve sinema filmlerinde rol alacağını bu nedenle yarışmadan ayrılmak istediğini düşünmüştü.

  Bozar’ın Portaxe’deki düğününde ailesi ve yakın dostlarının yanı sıra yarışmanın jüri üyelerinden Uğurkan Erez de katıldı.

  Nur Bozar ve Gökhan Şener’in düğün fotoğrafları sosyal medyada paylaşılmaya devam ediyor. Davetlilerin arasında Nur Yerlitaş’ın olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

  Gelelim Nur’un gelinliğine kabarık ve askılı bir gelinlik tercih eden Nur Bozar saçı ve makyajı ile de sadelikten yana bir tercih yapmış. elindeki çiçekler ise soft renklerdeki bahar çiçeklerinden yapılmış bir buket.

  Nur Bozar 1990 İstanbul doğumludur. 2012 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında basın güzeli seçildi. Türkan Şoray’a olan büyük benzerliği, yarışmada ortaya koyduğu tavırları ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Nur Bozar sosyal medya hesaplarını de oldukça aktif olarak kullanıyor.

  [​IMG] [​IMG]
   
Yükleniyor...