NTV Spor Canlı yayında kavga çıktı!

'Haberler' forumunda cCasT tarafından 17 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Schuster'in transferi, televizyonda canlı yayın kavgasına neden oldu.

  Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Bernd Schuster'in Siyah-Beyazlı kulübe transferi, televizyonda canlı yayın kavgasına neden oldu.

  NTV Spor'da hergün gazete haberlerini yorumlayan ve Schuster'in Beşiktaş'la yaptığı görüşmelere kendi bakış açılarıyla eleştiri getiren yorumcu Mehmet Demirkol ile NTV Spor Müdürü Fuat Akdağ, canlı yayına bağlanan Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar ile tartıştı..

  Akpınar, sert ifadeler kullanıp, Demirkol ile Akdağ'ı 'Bir kulübün yanlısı olarak yayın yapıyorsunuz. Gerçekleri söylemiyorsunuz. Çok taraflı davranıyorsunuz. Schuster konusunda Beşiktaş sahtekarlık yapmamıştır. Bu camiayı bu şekilde itham edemezsiniz' deyince ortalık karıştı..

  Gerek Mehmet Demirkol, gerekse de Fuat Akdağ, Akpınar'ın bu sözlerine sert tepki göstererek, 'Biz burada taraflı yayıncılık yapmıyoruz.. Bakın Schuster haberinden önce Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum'un sözleşmesindeki ağır maddeleri de konuştuk.. Bizi böyle itham edemezsiniz.. Kaldı ki Schuster'in Beşiktaş'la yaptığı anlaşmanın haberleri tüm medyada var' ifadesini kullandılar.

  Tartışmanın daha da büyümesi üzerine Akpınar ile yapılan canlı yayın bağlantısı sonlandırıldı.
   


 2. Lmn

  Lmn


  Bu yapılan program bana göre oldukça iyi ve tarafsız yönetici haksızlık etmiş..