nokia güvenlik kodu kırma

'Teknoloji Haberleri' forumunda Wish tarafından 20 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Nokia Güvenlik Kodu Bulma

Nokia Güvenlik Kodu Kırma sitesine girip imei no yazan yere telefonunuzun imei'sini yazın.Generate butonuna basın. Karşınıza bir kod çıkacak.
    Bu kod sizin telefonun kilit kodudur.

Not : Bu kod sadece nokia telefonlar için gecerlidir

imei telefonununuzun seri numarasıdır *#06# numarasını tuşlayarak bunu öğrenebilirsiniz.

2. S.a kardeş Eyw. dediğin şeyi uyguLadım qüveNLiK oLayı derDi kaLmadı FakaT benim senden bi ricam daha oLucak veya biLen arkadaşLar varsa eğer yardımcı olurlarsa çok sewinirim şimdiden teşekkürLer derdimi söyLüyoruum :) ;

Bende 3310 nokia teLefon var hattımı takıyorumm teLefon açıLıyor ama qeLqeLeLim şebeKe qeLmiyor bu neden KayNaKLaNabiLir biLen arkadaşLar varsa ve yardımcı oLurLarsa çoK sewinirim :)

3. harika! işe yaradı çok teşekkür ettim :D emek verenin eline sağlık :)

4. hsv

hsv

Arkadaşlar eğer telefonunuz kitli ise telefonun bataryasını çıkartın, IMEI yazan yerden kodu öğrenebilirsiniz.

5. Hun

Hun

arkadaşlar herkes bişeyler yazıyo..hepsi sahtekar bunların..güvenlik kodu öğrenmek için imei istiyorlar..girdiğin zaman sana gönderdikleri kodlar yanlış..belkide imei nizi çalıyorlar onun için lütfen dikkat edin

Yükleniyor...