Nilüfer'e Kanser Teşhisi Konuldu

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 18 Eki 2011 tarihinde açılan konu

 1. Nilüfer kanser mi?
  Nilüfer'e Kanser Teşhisi
  Nilüfer Kanser mi Oldu?
  Nilüfer 25 Ekim’de ameliyat olucak


  25 Ekim’de ameliyat masasına yatacak olan Nilüfer ”erken teşhis edildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.”dedi.Bilindiği gibi şu sıralar sıkça karşılaştığımız kanser olaylarına bir yeniside Nilüfer’in başına geldi.Göğüs kanseri olan sanatçı en yakın zamanda kurtulmak istiyor.
  Haftaya ameliyat olacak
  İki gün önce doktoru Meral Demirel’e yaptırdığı muayene sırasında kendisine kanal içi erken evre meme kanseri teşhisi konulduğunu belirten Nilüfer, KKTC’de vereceği konserini aniden iptal edince hastalığını açıklamak zorunda kaldı.

  Nilüfer’e meme kanseri teşhisi kondu. “Sorun çıkmadan bu hastalığı atlatacağım” diyen ünlü sanatçı, POP müziğin dev isimlerinden Nilüfer, doktoru Meral Demirel’in kendisine “kanal içi erken evre meme kanseri” teşhisi koyduğunu açıkladı. Ünlü sanatçı, hemen bir ameliyat programı yapıldığını ve önümüzdeki günlerde operasyon geçireceğini söyledi. Moralinin yerinde olduğunu belirten Nilüfer, “Herhangi bir sorun çıkmadan bu hastalığı atlatacağım” dedi. Şarkıcı, konser programında yapılabilecek değişiklikleri de önümüzdeki günlerde açıklayacağını duyurdu.


  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Eki 2011
 2. Cevap: Nilüfer'e Kanser Teşhisi Konuldu

  Acil şifalar diliyorum
   
Yükleniyor...