Need For Speed Underground 2 Hileleri Nereye Yazılır

'Oyun Bölümü' forumunda Bella tarafından 29 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Need For Speed Underground 2 Hileleri nasıl yapılır,

Aşağıda verilmiş olan hile kodlarını, "Press Enter" yazısının çıktığı ekranda girin:
    Need For Speed Underground 2 Hileleri :

opendoors - Tüm pistleri açar
    ordermybaby - Tüm arabaları açar
    gimmevisual1 - Tüm level 1 görsel upgrade'lerini açar
    gimmevisual2 - Tüm level 2 görsel upgrade'lerini açar
    needperformance1 - Tüm level 1 performans kitlerini açar
    needperformance1 - Tüm Level 2 Performans kitlerini açar

2. Arkadaşım Bende Yapamıyordum Ama Yapabilmen Için Oyunu Açtığında Başlamak Için ENTERe Bas Yazıo Ya Ordayken Şifreleri Yazacaksın Ve Büyük-Küçük Harf Kuralına Dikkat EtUmarım Işe Yarar Bende Yaramıştı

3. Yav adamlarin demek istediği bazilarinda Türkçe olabilir ki bendede tÜrkce versiyonu var ''Press Enter'' yerine Enter'a Bas Ula , Enter'a Bas gibisinden yazıyor. İşte tam buraya gelince kodları yazıyoruz. Fakat! burada kodları yazdık tamam. Bib sesi geldi yani kodlar onaylandı gibisinden. Ama oyuna girip kontrol ettiğimizde hiç bir kod işe yaramamış oluyor aynı şekilde duruyor. Bunu anlatmak istiyorlar. Aynı sorunu bende yaşıyorum doğru düzgün bir cevap bekliyorum herkes adına...

İyi forumlar...

4. arkadaslar hileleri aktif etmek icin.oyuna girip sunları yazın. needperformance1 needperformance2 gimmevisual1 gimmevisual2. bu kodları yazın.sonra araba tasarlayabilirsiniz. yalnız bazıları kılitlı olacaktır.vily yani döğme bolumunde bazıları acık olur. İyi oyunlar

5. oyunu ilk açtınızda bayan konuşuyo ya sonra sonra bi yer gelio pres enter yazıo oyunn başında daha açmadan önce oyunu oraya yazıyoz hileleri

benim bi sorum olcak admine bn suprayı açmak istiom onun kodunu nereye yazcam

6. abı en doğrusu su bakın ılk oyuna gırdınız sıfrenızı yazın dırek sonra enter e basın ve hılenız olur bunu deneyın benım oldu ıyı oyunlar dılerım :D oyunum cok güzel demo olanlara olmaz onlara soleyeme haerım bu kadar arkadaşlar ben hastayım ıyı oyunlar ıyı gundel by by benım en güzel en sevdıgım oyun bu oyun need for speed undergron 3 ama ındırenler ındırmesın cunku kasar bılgısayar bozlurur wındows 8 olan kasmaz wındows 7 kasar asla 7 ye ındırmeyın bılgısayarlasr bozulur cok yazdım ozurdılerım by by :D :D :D D;

7. bakın hani kadın çıkıyor ya bilgisayarın sesini açın hileyi yazın biib sesi çıkarsa şifre doğrudur çıkmazsa yanlıştır bende işe yaradı