msn Ask Nickleri

♥ Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, Inan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, Inan Ugrunda Ölmeye Deger Be Gülüm.

♥ Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda.

♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparip kokladiginda vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çikmamak için?

♥ Bugün benim için yepyeni bir gün doguyor; hersey capcanli, hersey hayat dolu, hersey benimle duygularim hakkinda konusuyor, hersey beni duygularima deger vermeye davet ediyor...

♥ Duyuyorum sana dokunamamanin ezikligini yasiyorum askin rezilligini,inan bitanem yanimdayken çekiyorum en çok hasretini..

♥ Yüregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu senmissin bebegim...

♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucakliyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...

♥ Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim...

♥ Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana, uzakta oldugun için tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun için tutkunum sana.

♥ Sevmiyorum su saatin sesini,akmasin dursun zaman.herseyin bir öncesi ve sonrasi vardir derler ya; YALAN. senden önce vardim belki ama askim senden sonra olmayacagim inan.

♥ Birgün Yagmura Yakalanirsan Benden Kaçtigin Gibi Yagmurdanda Kaç. Çünkü Bulutlarin Arkasinda Kaybolan Aski Için Aglayan Benim.

» Seni dünler için sevmedim.dünler yasanip bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarinlar için sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek ..

» Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalircasina birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalircasina birer damla insan olsalar unutma ki tek sevecegim kisi sensin..

» Seni dünyada seven on kisi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven bes kisi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kisi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüsüm.

» Yeni bir aska basliyorum sanmistim galiba çok yanilmisim. Bu askin sonuda ayrilik olacak,ve yasadiklarim geride kalacak. Geriye aci ve güzel hatiralar kalsa bile,onlari hatirlamak ayrilik kadar aci olmayacak..

» Bugün benim için yepyeni bir gün doguyor; hersey capcanli, hersey hayat dolu, hersey benimle duygularim hakkinda konusuyor, hersey beni duygularima deger vermeye davet ediyor...

» Eger bir gün hayatimin son nefesini verirde bu dünyanin güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanimda ol ki sana sessizligin ölüm demek oldugunu göstereyim..

» Birgün bana soracaksin,beni mi yoksa hayati mi daha çok seviyorsun diye. hayati diyecegim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatim sensin.

» Sen benim incimdin. parildayan masum güzelliginle seni sarp kayaliklardan tirnaklarimla kazidigim bir istiridyede bulmustum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

» Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek birakip gitsende unuturum sanma zaman alismayi ögretir unutmayi asla.

» Sevmiyorum su saatin sesini,akmasin dursun zaman.herseyin bir öncesi ve sonrasi vardir derler ya; YALAN. senden önce vardim belki ama askim senden sonra olmayacagim inan.

» Gecemin gündüzümden farki yok alaca karanlik karanliga ferman yazsam yüzbin satirlik beni bu karanliktan kurtaracak aydinlik senin o gözlerinde ki sönmez isik.

» Bu arta kalan hangi yaz aksaminin hüzünleri oysa birbirimizin yaralariyla sarmaliydik kanayan yerlerimizi yokluguna dayanabilirim sandim,oysa yoklugun bir siir ve ben sair olamadim.
 
Son düzenleme:
Üst