morpa kampüs şifresi

'Tarih Bölümü' forumunda nazar.zirek tarafından 30 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. canım bir miktar para ödeyince açılıyo sonra sifre flan yazıyı bas çıkıyo:f77:meraba:f77::f91::f91::f91::f91::f91::f91::f71:

2. Bence şifrenizi paylaşmayın

3. Lütfen kimse şifre vermesin

4. Ya öğretmenim bana şifreyi verdi ama benim ki kayboldu olsaydı ama mutlaka yazardım :(

5. BEN şifreyi beliyorum

6. bende bilmiyom 15 tatilde deneme üyliği yapın bence. ısbn numarası

7. gönderdiğim şifre ile e posta işe yaradı mı arkadaşlar eğer yaradıysa çok sevinirim eğer yaramadıysa bu arkadaşımın morpa kampüsü üyeliği bitmiş de olabilir eğer yaramadıysa yardım edemediğim için üzgünüm:(

8. ebru birce bana üyeliği biten arkadaşının kullanıcı kodunu ve şifresini verirsen eğer ben bir yolunu bulurum morpa kampüse rahat herkes girebilir bu şekilde hem bu arada gönderdiğim şifre ve kullanıcı kodu onaylanmadığı için göndermemişler yani yorumların arasına eklememişler

9. merhaba arkadaşlar bende morpa kampüse girmek istiyorum ama şifresini bilmiyorum nası o kartı alıyorsun

10. arkadaşlar size bir ipucu aramızda şifresini ve kullanıcı kodunu vermek isteyenler var madem moderatör şifresini ve e postasını yazanların yorumlarını kabul etmiyor şifresini ve kullanıcı kodunu yazanlar şöyle bir şey yapsınlar konuyu cevapla kısmına tıkladıktan sonra İsim: kısmına kullanıcı kodlarını yorum kısmına da şifreyi yazıp göndersinler belki o zaman işe yarar

11. arkadşlar bende üye diğilim üye olun öretmenlere bedava !!!!!!!!!!!!!!!!!!! valaha !!!!!!

12. Arkadaşlar benim var ancak ben veremem siz deneme Üyeliği yapın

13. arkadaşlar ben morpa kampüs kullanıyorum fakat çokta egleniyorumm size tavsiye ederim benm babam bana hediye olarak morpa kampüs üyeliği almış 3 senelik toplam ücret 120 tl kargo ile geldi bende hesap kurdum ve bu sene son senemm size tavsiye ederim

14. aynen katiiliyom morpa bedeva ni

15. arkadaşlar size bi tane söyliyeyimmi

16. Arkadaşlar ben morpa kampüs kullanan biriyim.Uzun zamandır bu siteye girip sizlere yardımcı olmak için uğraşıyorum başta kullanıcı kodu ile şifremi vermiştim ama moderatör yorumumu kabul etmeyip silmiş olmalı burdan şifre vermek mümkün değil. Madem öyle bir yardımım dokunamıyor bende o zaman isteyen arkadaşlara MORPA KAMPÜS ÜYELİĞİ ni anlatacağım
    MORPA KAMPÜSE NASIL ÜYE OLUNUR?:
    Morpa kampüse üye olmak için morpa kampüs sitesine girip en alttan numaralarını alıp arayabilirsiniz.Sonra adresi verip şifreli üyelik kartı siparişinizin gelmesini bekleyiniz. Ondan sonra kapıda siparişe 80.00 TL ödeyip şifreli üyelik kartınızı evinizde açınız. Arkasındaki kazınması gereken yeri kazıyıpkazıdığınız yerdeki kodu örneğin: 25xcdg56dtr gibi bunu morpa kampüs sitesinde morpa kampüse kydol deyiniz öğrenci butonuna basıp şifreli üyelik kartı seçeneğini seçiniz. Sonra sizden istediği bilgileri VELİNİZ ile birlikte doldurunuz. Kullanım koşullarını kabul ediniz. Son olarak şifreli üyelik kartı bölümüne geleceksiniz. Orada yapmanız gereken şifreli üyelik kartınızın arkasında yazan kodu bilgisayar, tablet, telefon vb. girmek. Tamam dediğinizde size şifrenizi ve kullanıcı kodunuzu gösterecektir. GÜLE GÜLE KULLANIN :):);):D:f118::f71::f196::f94::f85:;):f91::f77: bu arada ben morpa kampüs isimli kullanıcıyım o ismi kabul etmediği için bu ismimi yazdım beni unutmayın sizleri seviyorum :p

17. bence 1 yıllık abone olun gerçekten morpa kampüs hem yazılı hemde videolu olarak çok güzel ders anlatımları yapıyor. tavsiye ederim

18. Şifrəsi verilirmi kullanici adı

19. Verdim vitti

20. Bende Morpa Kampüs Üyesiyim Aylık 80-50 TL filan yıllık üye olunca. Gidin Ailenize söyleyin size bir iyilik yapıp alsınlar...
    Zaten Morpa Kampüs sayesinde notlarım cok iyi inşallah hep böyle olur.Morpa Kampüs çok işe yaradı ben artık bedava üye de olabiliyorum. size birkaç günlüğüne ücretsiz

Yükleniyor...