Mesenger Tv msn Tv


Windows Live Messenger'da artık Tv izlemek mümkün.Kişi listesine ekleyeceğiniz bir adres size istediğiniz videoyu izleme imkanı sunuyor.
20 ülkede hizmete giren bu uygulamadan şu anda Türkiye'de etkin olarak faydalanmak için Internet Explorer dil seçeneğine İngilizce seçeneğini eklemeniz gerekiyor.

Bunu aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz;

--Internet Explorer'ı açtıktan sonra "Araçlar / Seçenekler" menüsüne girin.

--Buradan da "Diller" seçeneğine tıklayın.

--Açılan yeni penceredeki "Ekle" butonuna tıklayın.

--Listelenen diller arasından İngilizce (İngiltere) [en-gb] (ya da Birleşik Krallık) seçeneğini tıklayın ve "Tamam" butonuna tıklayın.Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Windows Live Messenger'ı açıp herhangi bir kişi eklermiş gibi messengertv@live.com adresini kişi olarak ekleyin.

Kişi listenize hemen eklenen ve adı "Messenger" olan kişiye tıklayın. Herhangi bir kelime yazdığınızda, size kamera açmak istediğini belirten bir mesaj gönderecektir. Bu mesajı kabul edin.

Size açılan bir web kamerası değil de özel bir pencere göreceksiniz. Bu pencerede, MSN Video kanalında paylaşılan her türlü videoyu izleme şansınız var.
 

Msn nin bu özelliğini yakın bir zamanda duymuştum.Ama nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu.Bilgiler için teşekkürler canım emeğine sağlık
 

arkadaşlar ben kurdum bile,çok güzel
wish saol,varol,
çok faydalı bir paylaşım teşekkürler...
 

Bilgi ve paylaşıma Teşekkürler Wish
Msn in bu özelliğini bilmiyordum
İlk fırsatta deneyeceğim.
 
Üst