Mehmet Ali Erbil Boşanıyor

'Haberler' forumunda Sahmeran tarafından 23 Şubat 2010 tarihinde açılan konu


 1. Acaip bir durum var ortada...
  Bugün Habertürk gazetesi de, Tuğba Erbil’in boşanmak için 15 milyon TL istediğini haber yaptı.
  İki aydır aslında Tuğba Erbil’in Mehmet Ali Erbil’i Londra’da Önder Fırat ile aldattığı yazılıyor, konuşuluyordu. Sonrasında bunun dostane bir buluşma olduğu belirtildi.
  Ama yine de bu haberler, dedikodular bile Mehmet Ali Erbil için onur kırıcı, yıkıcıydı.
  Ancak böyle bir ortamda bile Mehmet Ali Erbil kendinden beklenmeyecek derecede olgun ve ağırbaşlı davranmayı başardı.
  Fakat sonuç kötü oldu. İş döndü dolaştı, Mehmet Ali Erbil’in aldattığına döndü, döndürüldü!.. Hatta ortada “dostane” bir resim falan da olmadan...
  Ve acı sonuç... Şimdi, Tuğba Erbil, boşanmak için Mehmet Ali Erbil’den 15 milyon TL istiyor!.. Ne para, ne para!..
  Londra’da Hakkasan’da milyon kere yemek yese bile bitmeyecek bir para!..
  Ve kesin olan bir şey var ki, “ortada fol yok, yumurta yok”ken çıkan, daha doğrusu iddia edilen Mehmet Ali Erbil’in eşini aldattığı haberleri nasıl “delil” sayılacak?..
  Ve kamuoyunda önümüzdeki günlerde çok konuşulacağına inandığımız sorular:
  “Mehmet Ali Erbil bu kadar parayı ödeyebilecek mi?..”
  “Tuğba Erbil neden bu kadar büyük bir tazminat istiyor?..”
  “Tuğba Erbil, evlendiği günden beri(inanamıyoruz ama), “Adam çalışsın, kazansın, sonunda ben yarısını alırım” mantığı mı üretti?..”
  “Mehmet Ali Erbil’in şu sıralar işleri kötü gittiği için mi “iş bitti, ortaklık öldü” felsefesi dirildi?.. (Ki bize göre, Mehmet Ali Erbil iş hayatında ilk defa böyle mini krizler yaşamıyor. Ne zaman düşüşe geçse, 3-5 ay sonra yine de bomba gibi patlamıştır)
  Kısacası, “Mehmet Ali Erbil, tuzağa mı düştü?..”
  Ve, ve ,ve... Londra’da çekilen resimlerin herhangi bir ilişkiyi ifade etmediği belirlendi ama herkesin konuştuğu Tuğba Erbil’in Pilates yaparken tanıştığı avukat kim?.. Bu dedikodular doğru mu?..
  Aslında Uçankuş, daha çok şeyler biliyor ama şimdilik beklemeyi uygun görüyor. Tarafların boşanmaktan vazgeçeceğini düşünerek!..
  (Not: Londra’daki resimler ortaya çıktığında, o güne kadar Tuğba Erbil aleyhinde yazılan yazılara karşı bir “duvar” gibi duran ve Tuğba hanımı son derece savunan Uçankuş, doğal olarak bu soruların cevabını bekliyor Tuğba Erbil’den)
   


Yükleniyor...