Maydonoz suyu ile zayıflayın

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 1 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


  1. Maydonoz suyu ile zayıflama    Maydonozun birçok faydasının olduğunu biliyoruz maydonuzun zayıflamaya olan etkisi konusunda sizlere yine faydalı bir bilgi sunuyoruz.Maydanoz çok güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Vücudumuzda bulunan yağları atmasının yanında ödem attırıcı özelliği de olan maydanoz suyu zayıflamayada çok etkili oluyor.

    Maydonoz suyunun hazırlamak için ilk olarak maydanozun saplarını 3, 4 bardak su da kaynatın daha sonra bu maydanoz suyu her gün için ve fazla kilolarınızdan kolayca kurtulmayı başarın.Ayrıca yine maydonoz ile hazırlanan diğer bir kür ise maydanozu 4 bardak kadar su da kaynatıp bunu günlük olarak her gün taze yapıp içilirse yine kilo vermenize çok yardımcı olduğunu göreceksiniz.

    Bu şekilde hazırladığınız kürleri içerek düzenli yaptığınız spor sonrasında içmeyi alışkanlık haline getirirseniz daha hızlı şekilde kilolarınızdan kurtulur ve vücudunuzdan ki yağ yakımını hızlandırmış olursunuz.Çevremizde maydanoz ile zayıflayan birçok insan vardır yalnız bunu tek başına maydanoz sayesinde başardıklarını düşünmeyin yanında yediklerine dikkat ederek ayrıca spor yaparak daha etkili bir hale getirmişlerdir.Sizde kolay kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken şey spor yapmak ve yedikleirnize dikkat etmek aynı zamanda hazırladığınız maydonoz suyunu düzenli olarak içmek olacaktır.

    [IMGALT=https://www.forumdas.net/upl/uploads/maydonoz-suyu-39060.jpg]maydonoz-suyu-39060[/IMGALT]