Malazgirt ilçe emniyet müdürlüğü'ne saldırı

MALAZGİRT İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE ROKETLİ SALDIRI: 1 POLİS ŞEHİT, 3 POLİS YARALI (2)

Muş'un Malazgirt ilçesinde ilçe emniyet müdürlüğü binasına yönelik bölücü teröristlerce düzenlenen roketli saldırıda 1 polis şehit oldu, 3 polis yaralandı.

Saldırının bölücü teröristlerce 21:00 sularında gerçekleştiğini aktaran Muş Valisi Erdoğan Bektaş, bir polis memurunun şehit olduğunu, 3 polis memurunun da yaralandığını açıkladı. Yaralı polislerin Malazgirt Devlet Hastanesinde tedavi altına alındığı, saldırının ardından kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldığı bildilirdi.

:(
şehidimize haktan rahmet
yaralı polislere acil şifalar ddiliyorum
şiddetle kınıyorum .....:(
 
Son düzenleme:
bu tür haberlere yapacak fazla bi yorumum yok aslında varda yok lanet olsun diyorum başka bir şey demiyorum bu olayları gerçekleştirenlere ekmeğini yediği karnının doyduğu ülkeye nasıl hainlik yapar insan,insan diyemiyorum bunlara insan müsvettesi
allah şehitlerimize rahmet eylesin çok üzücü bir olay
 
Haince saldırıların ardı arkası kesilmiyor :(

Yine babasız kalan çocuklar, yine hayat arkadaşını kaybeden kadınlar ve yine evladını topraga veren analar :(

Her şehit haberinde içimiz yanıyor :(

Yaralılara acil şifalar, Şehitlerimize haktan rahmet diliyoruz..
 
OFF YAA OFFFFF hiç bitmicekmi bu haince saldırılar fazla diyecek söz bulamıyorum yine bilindik sözler işte Allah rahmet eylesin ailelerine sabırlar versin demekten başka.
 
Kuyrukları sıkıştırıldıkça debeleniyorlar
Rabbim şehit polisimize rahmet eylesin, yakınlarına sabırlar ihsan eylesin
Türk milletinin başı sağolsun
 
nefretle kınıyorum canileri şehitlerimize rabbim rahmet eylesin ailerine sabırlar ihsan eylesin
 
Bu çirkin saldırıları şiddetle kınıyorum..Rabbim şehit polisimize rahmet eylesin, yakınlarına sabırlar ihsan eylesin.Yaralı polislerimizede acil şifalar diliyorum..:)
 
Hain Saldırı

Ülkenin birlik ve beraberliğine kast eden terör örgütleri, sadece güvenlik güçlerine ve resmi devlet görevlilerine değil, sivil halka yönelik saldırılar da yapmaktadır. Silahla ve adam öldürmekle hiçbir şey elde edilemeyeceği görüldüğü halde, bu terör örgütleri vahşice ve canice eylemlerine devam etmektedir. İnsanlık dışı saldırı, terör örgütlerinin çırpınışlarının işaretidir. Teröristlerin şiddet eylemlerini hiçbir gerekçe haklı gösteremez. Bu gerçeği anlamak için ne Kürt ne de Türk olmanın hiç bir farkı yoktur. İnsanım diyen herkesin konuya duyarlı olması gerekir.

Duyarlılığın için teşekkürler Sulfi!

Şehitimize rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz.
 
Son düzenleme:
Şehidimizin Ruhu Şad olsun
Vatan hainlerini Allah islah etsin yaralılarımıza acil şifalar diliyorum rabbimden.
 
Üst