Magazin Dünyasında Neler Oluyor

Artık Kocasını Bile Tanımıyor
Nazmiye Demirel, Süleyman Demirel'i tanımıyor!..
Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel hayatının en sıkıntılı günlerini yaşıyor. Günde 19 saat uyutulan 58 yıllık hayat arkadaşı Nazmiye Demirel'in Alzheimer hastalığı iyice ilerledi.

NE SEVİNEBİLİYOR NE ÜZÜLEBİLİYOR
Nazmiye Hanım çevresinde gelişen hiçbir olayı anlamlandıramıyor. Ne sevinebiliyor, ne üzülebiliyor. Hatta, 58 yıllık hayat arkadaşı Demirel'i bile tanıyamıyor.

DARBE DÖNEMİNDE BİLE BU KADAR ÇARESİZ HİSSETMEDİM
Bu duruma çok üzülen Demirel'in, 'Darbe dönemlerinde bile kendimi bu kadar çaresiz hissetmedim' dediği belirtiliyor. Süleyman Demirel'in, en kritik görüşme aralarında bile Nazmiye Demirel'in sağlığı ile ilgilendiği, çok şöhretli bir din alimine haber göndererek, 'Lütfen Nazmiye Hanımın sağlığı için dua edin' ricasında bulunduğu konuşuluyor...


M.Ali Erbil Canlı Yayında Titreyerek Ağladı

Güngören’de 17 kişinin ölümüne neden olan bombalı saldırı şovmen Mehmet Ali Erbil’i derinden sarstı. Çarkıfelek’in canlı yayınında titreyen ve gözyaşı döken Erbil, herkesin merak ettiği soruyu da sordu.

Kanal 1’de ekrana gelen Çarkıfelek yarışmasının bu akşam canlı yayınlanan bölümünde şovmen Mehmet Ali Erbil, Güngören’de yaşanan bombalı saldırılarda 4’ü çocuk 17 vatandaşımızın can vermesinin üzüntüsünü izleyenlerle paylaştı.

Terörü lanetleyen Mehmet Ali Erbil, "Gerçekten bugün millet olarak yastayız. Bu acı hepimizin acısı, insana yönelik bu alçakca saldırı hiçbir amaca hizmet edemez. Dünyanın en günah şeyi insan canına kastetmek. Ama biz çok büyük bir devletiz. Birlik, beraberliğimizi hiçbir şey bozamaz. Ne yapsalar bozamazlar" diye konuştu.


Kopya Çiller Ağlaya Ağlaya Bir Hal Oldu

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunduğu ‘’Orada Neler Oluyor’’ programına Tansu Çillere benzemek için estetik operasyon geçiren manken Çiğdem Savaş konuk oldu.

Kredi kartına 12 taksit yapan ilk manken olan ve ‘’Cumhuriyet Kadınları’’ projesi için Tansu Çillere benzemek adına 7 saat süren operasyon geçiren Çiğdem Savaş ‘’Reklam yaptığım düşünülüyor, üzerime çok geliniyor. Çok gururlu ve kararlı bir yapım var, bandajlarım çıktıktan sonra kesin kararımı belirteceğim. Diğer operasyonlardan vazgeçebilirim. Aslında ameliyat öncesi vazgeçmek istedim ama "reklam yaptı" demesinler diye kararımdan dönmedim. Bu kadar eleştirileceğini bilseydim yaptırmazdım. Şimdi pişmanım’’ açıklamalarının ardından gözyaşlarını tutamadı.

 
Nazmiye hanıma üzüldüm:(

Güngören’deki bombalı saldırıyı bende şiddetle kınıyor ve tüm hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet diliyorum .:(

3.Haber hakkında yorum bile yapmaya değmez..

Teşekkürler arkadaşımm..
 
Avrupa Yakasından 2 Ayrılık DahaVolkan, Gaffur, Şesu gibi yıldızlardan sonra Avrupa Yakası'ndan da bu yıl iki yıldız ayrıldı. Ayrılık kararı Plato film tarafından da doğrulandı. İşte ayrılan iki yıldız.

Avrupa Yakası’ndan iki fire daha
Bana sorarsanız, dizinin en başarılı, en yetenekli isimlerindendi. Gerçek ismi Vural Çelik, dizideki adıysa kimi zaman Kubilay, kimi sahnedeyse Gülenay şeklindeydi. Avrupa Yakası’nda iki karakteri birden canlandırmıştı. Oyunculuktaki başarısı ve diziye kattığı tadının yanı sıra, söylediği şarkılarla ve güzel sesiyle de hafızalarımıza kazınmıştı. Dilimize, “... gördüm seni” ifadesini o kazandırmıştı. Avrupa Yakası’nı izleme nedenlerimin başındaydı.

İki önemli eksik

Kubilay, Avrupa Yakası’ndan ayrılmış. Ayrılan sadece Kubilay olsa iyi. Yılların deneyimli ismi, Avrupa Yakası’nın annesi İffet Hanım yani Hümeyra da diziyi bırakmış. Yani Tahsin Bey yeni sezonda eşi olmadan ekrana çıkacakmış. Zaten oğlu Volkan’ı (Ata Demirer) da askere göndermişti. Ata, askerlik görevini bitirip bir türlü geri dönememişti. Şimdi annesini kim bilir nerelere gönderecekler?

Yeni sezona, bu çok önemli iki ismin eksikliğiyle girecekler. Gaffur’un (Peker Açıkalın) ve Volkan’ın gidişinden sonra bu dizi eski tadını bulamaz diye yazmıştım. Şimdi iki önemli isim daha gitti Avrupa Yakası’ndan. Dizinin yapımcısı Plato Film ekibi bir mektup göndermiş. Aramızda hiçbir tatsızlık yaşanmadı, dostça ve iki taraf ortak ayrılık kararı aldık demiş. Geçen sezon, diziyi bariz şekilde Burhan Altıntop (Engin Günaydın) sırtlamıştı. O kadar başarılı bir karakter yaratmıştı ki, kimsenin yokluğunu aratmamıştı. Burhan, gidenlerin açığını tek başına kapatmıştı. Şimdi işi iyice zorlaşacak. Kendi rolü de dahil olmak üzere tam beş kişilik oyun çıkartmak durumunda kalacak. Avrupa Yakası ekibine son bir kez daha Burhan’a gözünüz gibi bakın diyorum. Bu söylediğim artık bir tahmin olmaktan çoktan çıktı Burhan da giderse, Avrupa Yakası’nı kimseler seyretmez, adım gibi biliyorum.
 
Üst