Lahana Suyu Kürü Zayıflatır mı?

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 5 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


  1. Lahananın birçok faydasının olduğunu biliyoruz peki Lahana suyunun zayıflamaya etkisi olduğu ne kadar doğrudur bu konuyla ilgili biraz araştırma yaptım.Edindiğim bilgilere göre Lahana suyunun zayıflamaya etkisi oluyor tabiki sadece lahana suyu içmekle olmuyor bu zayıflama dikkatli bir şekilde beslenerek lahana suyunu da tüketerek zayıflamak mümkün olabiliyor.

    İnsan sağlığına büyük fayda sağlayan, metabolizmayı hızlandıran ve kanı temizleyen lahana, zayıflatma etkisi çok fazladır. 3 bardak suya, 4 adet beyaz lahana yaprağı atarak kaynamasını sağlayın. Daha sonra kaynattığınız lahanaları süzün ve suyu ılımaya bırakın hepsi bu.

    Ilımış olan lahana suyunu yemeklerden önce içmeniz gerekmektedir.Şeker hastalığına da iyi geliyor bunun yanısıra pekçok şeye iyi geldiğini birçok kişi bilir.

    [IMGALT=https://www.forumdas.net/upl/uploads/lahana-suyu-zayiflatirmi-28422.jpg]lahana-suyu-zayiflatirmi-28422[/IMGALT]

    Her gün yemeklerden önce içeceğimiz 1 bardak lahana suyu, hem fazla kilolara hem de selülit oluşumuna engel olur. Bunun yanı sıra, bol su içimi de faydalı olacaktır. Lahana suyu, sindirim sistemini çalıştırır ve kabızlık gibi sorunları yok eder.Eğer hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız, zor diyetler yapmanıza gerek kalmadı. Her gün içilecek bir bardak lahana suyu, vücudumuzda barınan yağları yok edecektir. Yağların yok olmasını sağlarken, sindirim sistemimizi de düzenlemiş olursunuz.