Kuzey Güney Ali Öldü mü?

'Popüler Diziler' forumunda Aysell tarafından 20 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. Kuzey Güney dizisi Ali öldümü

Ferhat ıssız bir mekana çağırdığı Ali'yi karnından vurdu. Kuzey telefonla Ali'nin vuruluşunu dinledi ve yanına gittiğinde Ali yerde yatıyordu. Başını kucağına aldığı Ali ailesini ve karısını Kuzeye emanet etti, intikam almaması için yalvardı ve kendinden geçti.

2. Ya olmaz ki amaa çocuk daha yeni evlenmişti, Kuzeyin tek sığınağı, tek dostu, tek can yoldaşıydı Ferhat bunu yaptı yapmasına ama Kuzey bunu asla affetmez, Ferhat'ın başına gelecekleri düşünemiyorum.

3. Offf evet çok üzücü bir sahneydi ama bence Ali ölmiyecek yada ölmemeli Kuzeyin tek can yoldaşı kardeşi arkadaşı herşeyiydi.

Kuzey'in intikamının çok büyük ve can yakıcı olacağını düşünüyorum bende yeni sezon bölümlerini merakla beklicem.

4. Fragmandaki sahneyi bekledim bütün gece meğerse Ali'nin ölümünü işaret ediyormuş o fragman.
    Bende yeni sezonu merakla bekliyorum. Ali olmadan nasıl olur bilmiyorum ama bekliyorum.
    Belkide Ali'de bayılmıştır, ölmemiştir olamaz mı?

5. Ali ölmedi arkadaşlar içime doğuyor yeni sezon bölümlerinde yeniden dizide olacakdır.

Yükleniyor...