Kurban Bayramı İle İlgili Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 14 Eyl 2013 tarihinde açılan konu

 1. Sayfamızda Kurban Bayramı ile ilgili güzel sözler bulabilirsiniz.Kurban Bayramı ile ilgiki sözler ve kısa mesajlar arıyorsanız sayfamızda aradığınız bu mesajları paylaşıyoruz sizlerle.İşte en güzel Kurban Bayramı Sözleri..

  [IMGALT=http://www.forumdas.net/upl/uploads/kurbanbayrami-81769.jpg]kurbanbayrami-81769[/IMGALT]

  Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

  Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

  Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin Hayırlı bayramlar dileğiyle.

  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Kurban Bayramın kutlu olsun.

  Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin İyi bayramlar!

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm Bayramınız mübarek olsun!

  Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun Dualarınızı eksik etmeyin.

  Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
   
Yükleniyor...