Kolay Ev Dekorasyonu

'Ev ve Dekorasyon' forumunda EyLüL tarafından 6 Haziran 2012 tarihinde açılan konu


 1. Kolay Ev Dekorasyonu


  Kolay ev dekorasyon dizaynları

  Evinizi dekore etmek istiyorsanız bunun en kolay va basit yöntemi online olarak dekorasyon sitelerini gezmekle başlamaktadır. Dekoratörlerin bir çoğuda bu şekilde yapmaktadır. Yaratıcı olup olmamak sedece sizin elinizdedir. O sizin hayalinizdeki evi yapmanız çok basittir aslında sadece ip uçlarını almayı beklemelisiniz. İyi bir ev dekorasyonu yapmak için;

  Mobilya satın almak için ucuz ve dekoratif ürünler keşfetmek gerekir.

  - Dekorasyon fikirlerini bizim sitemizi gezerek biraz ip ucu ala bilirsiniz.

  - Düzen için ise hangi odanıza dekorasyon yapcağınızı daha önceden kararlıştırmanız gerekmektedir.

  - Sitil, dekor ve dekorasyon için dekorasyon videoları izleye bilir veya kitapları okuya bilirsiniz.

  [​IMG]

  -Evdeki duvarlarınızı mümkün olduğunca boş bırakmamaya çalışın. Gerektiğinde çok verimli kullanılabilen yüzeylerdir. Ayrıca duvarlarınızda farklı askı çeşitleriyle, pek çok eşyayı ortadan kaldırabilir boş alanlar yaratabilirsinz.

  -Evde vazo eksik ise çiçek tüplerini kullanabilirsiniz. Küçük oldukları için, çiçekler sığmaz ise, birkaçını hoş renkte bir kurdele ile birbirine sıkıca bağlayarak kullanabilrsiniz.

  - Mutfağınızda değişiklik yapmak istiyorsanız en çok kırmızı ve beyaz kullanın.Mutfağınızda kırmızı ve beyazı yan yana kullanarak değişik ortamlar sağalayabilir ve içiniz açılacak.

  -İri gül desenli sofra takımlarınız varsa değişik çiçeklerle birlikte kullanarak, bahçenizde veya balkonunuzda çok hoş sofralar uygulayabilirsiniz.

  -Her şeyden saksı olmaz diyorsanız bu yanlış bir fikir olur. Balkonunuz için, çatlak saklama kaplarını veya kupanızı hoş renkli kağıtlarla süsleyerek saksıya dönüştürebilir ve balkonunuzda hoş bir ortam yaratarak çayınızı içebilirsiniz.

  [​IMG]

  -Meyveleri servis ederken farklı bir yol deneyebilirsiniz. Servis tabaklarının yerine lokumluk veya şekerlik tabağını kullanarak servis yapabilirsiniz.

  -Evinizde seramik saksılara dikeceğiniz lale soğanları, evinizi harika dekoratif gösterecektir.

  -Farklı desenlere sahip kırlentlerle kanepenizi, oturma grubunuzu renklendirin. Aynı kırlent ve yastık uygulamasını balkon veya terasınızda kullanarak, hoş oturma köşeleri yapabilirisiniz.

  -İstediğiniz renge boyayabileceğiniz ahşap duvar , raflarla ve bir berjer koltuk ile, kendinize için çok güzel bir okuma köşesi yapabilirsiniz.


  -Yatak odanızda uygulayacağınız değişim yatak örtünüzü iri yapraklı desenli kumaşlardan seçerek odanızda egzotik bir hava yakalayabilirsiniz.

  -Çok sevdiğiniz çiçek desenini, çay takımınızda, oturacağınız mindere kadar her yerde kullanarak, evinizde sabit bir tema yakalayabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]