Kıvanç'ın arabası yandı

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 14 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  İzlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu’nun yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi İdil Fırat ile çıktığı Ulus gezisi kabusa döndü. Posta gazetesinin haberine göre çiftin içinde bulunduğu 40 bin dolarlık 1970 model Corvette otomobilin motorundan dumanlar çıkmaya başladı.

  Tatlıtuğ arabasını sağa çekip “Hay aksi! Gitti araba” diye söylendi. Kaldırımdan geçen vatandaşlar Kıvanç Tatlıtuğ’u “Aracın yanında durmayın. Motor alev alırsa yanarsınız” diye uyardı. Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi İdil ile taksiye binip uzaklaştı.

  Kıvanç Tatlıtuğ’a son 1 yılda aldığı arabalar yaramadı. Kıvanç Tatlıtuğ’un Infiniti marka cipi 1.5 ay önce İstanbul-Pangaltı’da travestilerin bulunduğu bir sokakta görüldü. Haber, basına ‘Kıvanç’ın cipinde travesti pazarlığı’ diye çıktı.

  Kıvanç’ın ağabeyi Cem Tatlıtuğ “Cipin içindeki bendim. Ofisim o sokakta. Travestiyle işim yok” dedi. Kıvanç Tatlıtuğ haberden rahatsız olup cipi sattı. Kıvanç Tatlıtuğ 2 ay önce de Audi cipinin camlarına trafikte tanınmamak için siyah film taktırtmıştı. Bu yüzden 180 TL ceza yiyen Kıvanç geçenlerde siyah filmleri çıkarttırdı.


  [BILGI]Nerdeyse yüreğime iniyodu ya içindeyken yansaydı:f9::f9:Bence 1 yıldır aldığı arabalar yaradı ama o idil denen sevgilisi uğursuzluk getiriyo:f196:[/BILGI]
    2. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  Anime^cim hepsi uğursuzluk getirir bence kıvanç hayranlarına :f40:
  Neyse cana gelcene mala gelsin tatlım (:
    3. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  Bu işte senin parmağın yok dimi cimcime :f20:
    4. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  Yanan idil fırat'ın arabası olsaydı benim parmağım olabilirdi ama kıvanç'ın arabasını yakmam:)
    5. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  Yeni arabasını geçtiğimiz günlerde almamışmıydı? Kesin nazar var üzerinde göze geliyordur.:f40: Üzülme Animecim bir reklam çevirir yenisini alır;)
    6. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  ya bende üzüldüm biliyor musun bu haberden sonra idil fıratın resimlerine baktım bu ne ya önce meltem cumbul sonra da bu galiba kıvancın yaşlılara ilgisi var yakında ajda pekkan ile çıkarsa şaşırmam
    7. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  evet çok olmadı alalı idil fıratla sevgili olduğundan beri nazar var zaten kıvançta:f196: yeni araba almasın ona da bi şey olur kesin onda bu uğursuzluk varken:f20:


  :f30::f30::f30:
    8. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  Allah yakmasın !! Araba bir şey değil ...;)
    9. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  iyi olmuş diyecemde anime acıyorum
    10. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  iyi mi olmuşşş iyi mii olmuşşş:f73::f196::f1:
    11. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  yok yok kötü olmuş diytecektim ağzımdan kaçıverdi
    12. Cevap: Kıvanç'ın arabası yandı

  Kaçıvermişse sorun yok ama kaçmasa daha iyi olurdu:f84:
   


Yükleniyor...