Kırmızı Koltuk (WisH)

Teşekkür ederim Ayselcim. Bende seni çok seviyorum.

1-Forumda en beğendiğim bölüm geyik muhabbetler.
2-Hayatımda en çok mutlu olduğum an oğlumu ilk kucağıma aldığım an.
3-Canım sıkıldığında çok sevdiğim bir dostumu ararım.
4- Kıskanç değilim.

Rica ederim Çağla.Anlamada küçük bir problem yaşasamda doğru cevaplamaşım. Dediğim gibi verdiklerimin karşında aldığım küçük bir tebessüm bana yetiyor.Her ne kadar benimde yaralarım olsa da bu yaralar insanlara verdiklerimden değil hayatın acı tecrübelerinden.Şayet ki verdiğim karşılığını alamamışsam eğer,bu insan beni kaybeder.Evet analizin çok sıkı bir takipçisin.Sanırsam bende çok şeffaf bir insanım;)

Sizleri seviyorum. <3

Wish koltuğa yapıştın kalkmaya niyetin yok galiba
Bana soruda kalmamış zaten
her çocuğun ileriye yönelik düşleri hayalleri vardır seninde olmuştur mutlaka bunlardan hangileri gerçekleşti
hangileri gerçekleşmedi.

Merhaba __KinG__:D hoşgeldin. Evet Oylesine koltuğa ne sürdüyse sanırım yapıştım ben buraya

Nerden de buluyorsunuz bu kadar soruyu bilmiyorum ki. En zor soru da senden geldi doğrusu.
Çocukluğumda bir çok şeyi hayal ederdim tabiki,ama şu an aklıma gelen
En çok pisikolog olmayı hayal ederdim.Sonra sahil kenarında küçük bir kasabada sakin,huzurlu tabi biraz da bol paralı bir yaşamım olmasını isteridm. :( Bunların hiçbirini gerçekleştiremedim. Nasip.... belkide ikinci hayalimin gerçekleşme ümidi yok değil.
Malum, bizim çocukluğumuzda araba kullanan bayan nadirdi. ben iyi bir şoför olmak isterdim.Birde o zamanların favori arabası kaplumbağa voswagenler vardı.Onu da alamadım ama iyi bir soför oldum sanırım. Şu an başka da aklıma gelmiyo...:oops:

Aykuuuttttttttttttt Tozlu raflarda ne arıyorsun sen. Ben bu koltuktan kalkalı 1 sene 17 gün olmuş geri mi oturtulur yaaa Nerde benim merdanem :) O tutmayan gözünü bu güne kadar neden korkutmadım ki ben Neyse sıcak kanlılığın ve samiyetinin hatrına hazır elime merdaneyi almışken elmalı tart yapmayı öğreteyim ben sana
Aslında merdane gibi güç kuvvet gerektiren işlerde sol elim daha kuvvetlidir ama söz konusu yemek yapmak olunca sağ elime alıyorum merdaneyi. (Hz. Fatıma annemizin sünnetlerinden olduğu için.) Bismillahirrahmanirrahim Allahım benim elim değil Fatıma anamızın eli deyip ( Bereketli olsun diye) Una margirini(eritip),yoğurdu,kabartma tozunu ilave ederek hamurumuzu yoğuruyoruz.hamurumuz dinlenirken e yoğrulmaktan yoruldu ya Elmalarımızı rendeleyip içine şeker,tarçın ve ceviz ekleyerek kısık ateşte elmalar suyunu bırakıp, tekrar çekinceye kadar pişiriyoruz.Bu arada dibinin tutmamasına dikkat etmek gerekiyor.Sonra dinlenen hamurumuzu tart kalıbın büyüklüğünde merdana yardımıyla açıyoruz.(Maarifetsiz sanmayın çok güzel gözleme ve baklava açarım ) Yağladığım kabıba güzelce yerleştiriyorum. Hazırladığımız elma harcını eşit şekilde hamurumuzun üzerine düküyoruz. Bu yoğurduğumuz açmaya başlamadan önce bir kısmını buzluğa koymuştuk. Onu da çıkartıp rendeleyip elma karışımımızın üzerine rendeliyoruz.Önceden ısıttığımız fırına tartımızı beklemeden sürüyoruz.
Aaaa 1 dk. Unutmadan fırına sürmeden önce sevgimizi de katıp öyle fırınlıyoruz tartımızı.Tartımız piştikten sonra üzerine biraz pudra şekeri serpiştirip servis yapıyoruz.

Bu arada hazır yapmışken sana da ikram edeyim.Yoksa başımın etini yersin şimdi sen
Bak boşuna tarif vermedim bilesin. Bir dahaki sefere sen yapacaksın ben tadacağım ona göre

Afiyet olsun.

Patronu hatırlattın keyfim kaçtı bak. Maalesef evet. Hala aynı patronla çalışıyorum. :(
Yıllar önce bankadan istifa edip bu işe başlamam bugün en büyük pişmanlığım. :oops:

Aman sakın sen kusur kalma mavişim.

Yani durdun durdun turnayı gözünden vurdun. Ne desem şimdi ben sana. KinG'in sorusu na zor demiştim. Seninki ondan da zor çıktı. Pas deyip geçsem olurmu diyecem ama şimdi sen tacını ver diye şart da koşarsın.
Anlatmaya çalışayım bari.
Gölgen gibidir yalnızlık.Gecenin ıssızlığı, karanlığı gibi boş ve soğuk.Sarılırsın ararsın tutamazsın. Çünkü yoktur çaresi. Adı yalnızlık konulmuştur bir kere.Yiğitte olsan büker bileğini,cesur da olsan sızlatır yüreğini.İçindedir.Ateşten gömlek misalidir.Bazen kaçarsın ondan kurtulamazsın.Bazen arasın onu bulamazsın.İşte öyle bir duygudur yanlızlık.

Yanlızlığımı anlatamam yoksa yanlızlığım olmaktan çıkar

Sakın kimse girip bir daha soru sormasın. Yoksa forumdaşın bana verdiği yetkiye dayanarak tacımın havasıyla bu konuyu kilitlerim

teşekkürler tarif ve cevaplar için:)
blue kızmazsa bende sorusuna cevap vereceğim az kenara kaysana sığmıyoruz koltuğa :D

yalnızlık insanın kendine mektubudur ve insanın kendisi olması karşılığında dünyaya ödediği bedeldir yalnızlık

Vay vay vay önce Wishim sonrada yeni Üyemiz Aykut filozof olmuşlar da haberimiz yok

şaka bir yana çok güzel tarif etmişsiniz arkadaşlar

:):f77:

Yawwww. Düşündüm de konuyu kilitmelekten vaz caydım. Aykut sende sakın kalkayım deme. Kim korkar sorulardan bee :f48:

Şaka bir tarafa diğer arkadaşlara haksızlık etmeyelim. Ben ufak ufak kaçayım da aykuta koltuk sırasının biran önce gelmesi için kolları sıvayayım.

ya bende niye o şekillerin yarısı bile çıkmıyor anlayamadım henüz acemilikten heralde :)))
yok o kadarda kolay değil ben sadece senin yanına oturup bir soruya cevap verdim yoksa koltuk sevdam yoktur tabure ile idare ederim ben :)
bluee bizlere filozof diyorsun ama görüyoruz diğer panolarda gerçek filozofun kim olduğunu :)

Aykutu bugün aç bıraktık koltuklarda geziniyor:)) Şekil dediğin gülümsemeler sanırım Aykut
Aşağıda Gelişmiş cevap paneline girersen sağda gülüsemelerin bulunduğu yerde Fazlası var.Oraya tıklarsan istediğin kadar seçeneklerle karşında:)

ya ben yemekler bölümünde gezecem de blue elinde sopayla kovalıyor beni burası kadınlar kulübü bişeler diye bağırıyor arkamdan bende ne yapayım koltuğun altına saklanmışım baktım wish üstüme bastı ona sordum ne basıyon derken filan :)
adminim benim ya nasılda hemen çözüm üretiyor
aha bende gelişmiş oldum :)