Kırışık önleyen meyveler


Cildinizin estetik, canlı ve gergin kalmasıı için çok fazla zaman harcamanız gerekmiyor... Kolayca bulunan sebze ve meyveleri öğünlerinize eklemeniz yeterde artar bile.

Yumuşak meyveleri, yoğurtla ve taze meyvelerle karıştırın. Sulu salatalarda domates yerine papaya konulabilir. Sadece lezzet değil, bol miktarda karoten de almış olursunuz. Aynı eski portakal suları yada elma suları yerine, ufkunuzu genişletin ve karoteni yüksek meyve suları tercih edin.

Spagetti sosuna havuç rendeleyin. Varlığını bile farketmeyeceksiniz ve içerdiği karoten cildinizi besleyecek.

Ispanağın taze yapraklarını salata için ayırın. Ispanak diğer marul, göbek gibi salata çeşitlerinden daha fazla karoten içerir.

Akşam yemeği öncesi atıştırmak için dolapta hazır olarak brokoli bulundurun. Herkesin seveceği şekilde hafif yağlı olarak servis yapın.

Meyveleri her akşam yemeğinin parçası yapın. Gece için taze ve soğutulmuş meyveleri salata olarak önceden hazırlayın. Yeni lezzetler için mango, papaya gibi trapikal meyveleri seçin.
 

öncelikle stresten uzak duralım arkadaşlar. Cildimizin yıpranmasına birinci etken üzüntüdür. Herşeyi kafaya takmayalım.Sonra da bu meyve salatalarından yiyelim. Emeğine sağlık GAZEL
 
Üst