KingoDisco (Disko Kralı)..OKAN BAYÜLGEN, ”DİSKO KRALI” İLE EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR
12 yıldır hiç ara vermeden televizyonda talk show yapan Okan Bayülgen, "Ekrandaki yaşlı şovmen olmak istemiyorum" diyerek programına bir yıl ara vermişti. Biraz yüzünü dinlendirmek ve programının formatını değiştirmek isteyen Bayülgen, bu zaman içinde hem çok severek yaptığı fotoğrafçılığa ağırlık verdi hem de yapımcılığa.

Şu sıralar eski sevgilisi Deniz Akaya ile birlikte üniversite gençliğini kapsayan bir gençlik programını hazırlayan, bu programa yapımcı olarak imzasını atacak olan ünlü şovmen, diğer yandan da kendi programının hazırlıklarını sürdürüyor. 2008′in ekim ayında ekranlara geri dönecek Okan Bayülgen'in programın adı; "Disko Kralı…" Elektrikliposta'ya gelen bu duyum hakkında görüştüğümüz Bayülgen, ekranlara geri döneceğinin doğru olduğunu söyleyerek, yapacaklarıyla ilgili ilk tüyoları da verdi:

"Ekim'de döneceğim. Programın adı da "Disko Kralı…" Disko kralı derken, 70′lerin diskosundan esinlenmiş bir şey değil bu. Biz zaten bir diskotekte yaşıyoruz. Hani eskiden mahallenin öne çıkan ağabeyleri, sağ-sol olaylarına karışmadan, böyle tabancalar alıp birbirini vurmak yerine Tolgahan dans kursuna gider, oradan da hidromel diskoya giderek kendilerini gösterirlerdi. Bu programda biraz bu konuyu irdeleyeceğiz. Ardından da "Pudra" gibi bir kitap çalışmam olacak. Onun adı "Nefes…" Nefes'te de yaşayan, değerli müzisyenleri fotoğraflayacağım
 
Ben çok özledim Okan'ın programlarını nedense en severek izlediğim kişidir
akıllı ve hazır cevap bir adam güldürmüş olmak için güldürmüyor
haber için teşekkürler Ayselcim
 
Ben de çok beğeniyorum Okan'ı...

Dün ilk programını yaptı... Çok güzeldi

Teşekkürler Aysell
 
Ben açıkçası bayağı buluyorum
Telefonla katılan konukları (konuk) tersleme yada azarlamanın hoş olmadığına inanıyorum.
Yolu açık olsun.
 
Dün izledim ama sonlarına yetişmişim bu adam nasıl program yapacağını çok iyi biliyor teşekkürler Aysell..
 
Ben hiç ısınamadım nedense Okan Bayülgen'e,
Şu tersleme huyu ve ukala tavırlar bana itici
geliyor.
Sevenler için müjdeli bir haber.
Bilgiler için teşekkürler Aysel
 
Üst