Kendinizi gümüşle şımartın..


Kendinizi gümüşle şımartın... LCN'nin yeni Gümüş Bakım serisi… Ayak kremi ve Cilt balsamı…Sağlıklı kozmetik ürünleriyle yıllardır vazgeçilmez, ünlü Alman markası LCN, şimdi ayak bakımında çığır açan Gümüş Bakım serisini sunuyor.

İçeriğindeki gümüş tozu ile modern kozmetikte gümüş mucizesini ayak bakımına taşıyan bu kremler sayesinde, gümüş tozuna tutunamayan bakteriler, ayakta barınamıyor ve yok oluyorlar. Bu mucize bakım kremi ile ayaklarınız her zamankinden daha bakımlı ve sağlıklı.

LCN Gümüş Ayak Kremi; cildi nemlendiriyor, ayakların yorgunluğun alıp, yaşlanma etkilerini geciktiriyor ve cildin elastikiyetini koruyor. Gümüş tozlu bileşim, ayağın üzerinde bir koruma katmanı oluşturarak cildin doğal korumasını güçlendiriyor.. Ayakta oluşan yaraların hızla iyileşmesine yardımcı olurken, mantarlı ayakların kaşıntılarını engelliyor.

LCN Gümüş Cilt Balsamı ise bir ayak balsamından çok öteye gidiyor badem ve jojoba yağı ile ciltteki kuruluğu alıp ve çatlak derileri yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve cildin nem dengesini koruyor. Yoğun kıvamlı balsam tüm vücuttaki – yanak ve göz çevresi hariç - yaralara ve kuru bölgelere uygulanabiliyor.

Yenilikçi, kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleriyle kozmetik ve sağlık konusunda benzersiz bir marka olan LCN gümüş bakım serisinin fiyatları; Ayak Kremi 90 YTL, Cilt Balsamı 80 YTL.

Doğal tırnak bakımından, tırnak makyajına, el bakım serisinden, ayak bakımına, protez tırnaktan, spa'ya kadar el, ayak ve tırnak bakımında öncü Alman markası LCN, sadece profesyonel kuaför ve bakım merkezlerinden satışa sunuluyor.
 
Üst