Kaybolmuş Bir Şeyi Bulmak İçin Okunan Dua

'Dualar ve Faziletleri' forumunda YAREN tarafından 18 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. kayıp bir şeyi bulma duası,

eşya kaybettiğimizde okuyacağımız dualar ,kaybolan eşyayı bulmak için okunacak dua

Kaybolmuş Bir Şeyi Bulmak İçin Okunan Dua

Önce bu ayet okunur:

Ve indehû mefâtihul-gaybi lâ yelemuha illâ huve ve yelemu mâ fil-berri vel-behri ve mâ tesgutu min veragatin illâ yelemuha ve lâ habbetin fî zulumâtil-arzi ve lâ retbin ve lâ yabisin illâ fî kitabin mubîn“

Daha sonra bu dua okunur:

“Ellâhumme inneke tehdî minez-zalâleti ve tuncî minel-emâ ve teredduz-zalâlete fe-salli alâ Muhammedin ve Âl-i Muhammedin veğfir lî rudde zalletî ve sallallâhu alâ Muhammedin ve Âlihî ve sellem.

2. Allah ın da ayrdımıyla inşallah buulurum eğer bulamassam annem beni keser.Babamın aldığı yonca şeklindeki altın kolyeyyi kaybeattim Allah yardımcımız olsun inşallah bulurum

3. babamın aldığı kolyeyi kaybettim hemde 3 ay önce :( umarım bulurum duayı yazanlara teşekkürler :(

4. Ne günahım varda bulamıyorum şu eşyaları. Bıktım usandım artık. Allah'ım sen bana ve yardımı olan kişilere yardım eyle. Amin.

5. Fen bilimleri kitabımı arkadaşımla otururken karştırmıştık Sonra birgün sonra dediki kitapları karıştırmışız dedi ben onun kitabını verdim ama o benim kitabımı verdimi emin değiim çantamda yoktu son çarem yarını karne gününü bekliyorum böyle bir olay daha başımdan geçti o kitap kanaepenini altındaymış 2ay sonra buldum ama hademelerden kitap aldım YARABİ SEN BANA YARDIM ET İNŞALLLAH ARKADAŞIM KİTABIMI BANA VERİİİRR :(o_O

6. Sim kartım bloke oldu ouk istiyo ve bnde o kartı kaybettim İnşallah bulurum. Allah sizede yardım etsin. Her işte bir hayır vardır. Hep bunu duşunun ve Allah onun nerde olduğunu biliyo bunıda duşunun.

Yükleniyor...