Kasım 2010 Yay Burcu Yorumları


2010 Kasım Ayı yay burcu yorumları
Kasım 2010 Yay Burcu Analizi
Yay Burcunu Kasım Ayında Neler bekliyor

Yay Burcu Kasım 2010 YorumlarıEğer evliliğinizde sorunlar varsa, bunların en başlıca sebeplerinden birisi sizin özgürlüğünüze verdiğiniz önemin karşınızdaki kişinin pek hoşuna gitmeyişidir. Çevrenizin oldukça faal olduğu son senelerde, fiziksel görünümünüz açısından çekici ve karizmatik oluşunuz nedeniyle doğal olarak tercih edilmektesiniz. Bunun dışında, neşeli ve pozitif enerjilere sahip olmanızı da göz önüne alırsak, etrafınızda neden bu kadar çok kişinin olduğunu anlamak zor olmasa gerek. Tek kişiye odaklı ilişkiler kurmak ve bağımlı kalmak sizin için her zaman zor olduğundan bu dönemde bazı tartışmaların nedenini umarım anladınız.

Halledilmeyen, hasıraltı edilen ve zamanında çözümlenmeyen mevzuların yarattığı içsel baskılar işte tam da bu dönemde oldukça yoğun bir şekilde ortaya çıkarak, beraberliğinizi sorgulamanıza neden olacaktır. Tabiki o küçücük şeyler mide bulandırmaya başlayacaktır. Şimdi tüm bunları tek tek ele almaya kalkmanız oldukça sinir bozucu olabilir. Eğer evliyseniz, maddiyat olmak üzere yukarıda saydığım her rahatsızlık belki de bir beraberliğin bitişi anlamı taşıyabileceği gibi, sevginizin temeli sağlamsa ayarlamalar yapılarak düzeltilmesi anlamı da taşır. Fakat sözel olarak her iki tarafın da yoğun bir şekilde kendini anlatmaya çalıştığı, dinlemekten ziyade çatışmalar yaşandığı bu dönemde temkinli, agresiflikten uzak ve yapınızda bulunan hoşgörülü bir şekilde mevzuları ele alabilirseniz büyük bir sorun çıkmadan olumsuzlukların üstesinden gelebilirsiniz.

İlişkisi olmayanlar için bu süreç oldukça renkli geçebilir. Yaşamınıza girecek kişiyle aranızda, gerek cinsel yönden gerekse farklılıkların farkını yaşamak adına heyecan verici olabilir. Onun tavırları sizin kimliğinizle çatışsa da bu meydan okuma size oldukça hoş gelecektir. Dikkat ederseniz evli kişiler bu enerjiyi tartışarak kullanırken, yeni tanışanlar için bu oldukça heyecanlı bir başlangıç anlamı taşımaktadır. Yeni başlayan bu beraberlik sizin gibi özgürlüğüne düşkün bir kişi için oldukça anlam taşıyacak, karşınızdaki insanın iletişimin güçlü oluşu ve yeri geldiğinde baş kaldırır halleri ilginizi çekecek ve bu beraberlik uzun süre sizi etkisini gösterecektir.

Rezzan Kiraz
 
Üst