Kasım 2010 Terazi Burcu Yorumları

2010 kasım Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcu Kasım 2010 Burç Analizi
Kasım 2010 da Terazi Burcunu Neler bekliyor

Terazi Burcu kasım 2010Bu dönemin siz Terazilerde kimi zaman saptanan gerçeklerin yüreğinizin içinde çelişkiler veya değişkenliklere neden olabileceğini söylemek lazım. Yani siz ilişkideki sorunların bilincindesinizdir veya nelerin sorun yarattığının gayet iyi farkındasınızdır.
Kendinizce bir karar alırsınız fakat daha sonra aldığınız kararın yanlış mı doğru mu olduğu yönünde şaşırıp kalabilirsiniz. İşte bu durumun farkında olursanız çelişkileri kendi içinizde yok edebilir net bir yol izleyebilirsiniz. Bilirsiniz bir Terazi, hem siyahı hem de beyazı aynı anda fark edebildiği için hangisinin tercih edilmesi konusunda kimi zaman zorluklar yaşar. O yüzden kimilerince pek dengesini kuramıyor diye bilinir. İşte bunun tek sebebi olayları iki yönüyle de görebilmesidir.

Mars ve Satürn kavuşumu ise, aşk hayatınız ve ciddi ilişkinizle alakalı konularda aynı bu şekilde gerçeklerin saptanmaya çalışılmasını fakat kimi zaman karar vermek zorunda kaldığınızda çelişkilere düşmeniz anlamı taşıyabilir. Tabi ki bu durum öncelikle sağlığınız, ardından iş hayatınız ve sonrasında moral duygunuzla alakalı olarak sorunlara yol açabilir. Yapılması gerekense, öncelikle beraberliğinizin niteliğinin net olarak saptanması, beklentilerinizin neler olduğunun tespit edilmesi, birlikte olduğunuz kişinin özellikleri ve bugüne dek geçirilen süre içindeki gelişmeler. Tümünü dikkate alarak artıları ve eksileri tespit etmek ve sonuca varmaktır. Bütün bunları yaparken kesinlikle mantıklı olmak, gerçek dışı hayallere kapılmamak, düzenlemesi gerekenlere karşınızdan değil önce kendinizden başlamak, eleştiri oklarını belirli bir seviyede tutmak, aşırı tepkilerden kaçınmaktır.

İlişkisi olmayanlar ise, yine aynı şekilde önce kendilerini gözden geçirmek, nasıl bir beraberlik yaşamak istiyorsunuz bunu tespit etmek. Geçmişi geride bırakarak, yeniden hayatınıza yön çizebilmek adına arzuladığınız ilişki ve kişi tercihini doğru tespit etmektir. Bu durumu tam olarak gerçekleştirdiğiniz zaman bundan sonra karşınıza çıkan kişinin sizin için doğru kişi olup olmadığını daha en başında görmüş olabilirsiniz.

Nuray Sayarı
 
Üst