Karaoğlan Filmi Oyuncuları

'Medya Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 8 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Karaoğlan Filmi Oyuncu Kadrosu


  Karaoğlan Oyuncuları


  Çizer Suat Yalaz'ın Karaoğlan isimli çizgiromanı beyazperdede yerini almak için gün sayıyor. Büyük ilgi göreceğini düşündüğümüz filmin oyuncularını sizinle paylaşalım istedik.

  Yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı filmde Karaoğlan karakterini Volkan Keskin canladırıyor.

  [​IMG]

  Volkan Keskin 1983 senesinin 1 Ekim tarihinde Samsun'da doğmuştur. Mesleği aktörlük olarak bilinen Volkan Keskin'in en son rol aldığı film ise "Fetih 1453" olarak biliniyor.

  Diğer başrol oyuncusu ise Müge Boz.

  [​IMG]

  Müge Boz, 1984 doğumlu ve aynı zamanda model. Müge Boz 2011 yılında Şüphe adlı dizide Meltem karakterini ve Karakol adlı dizide Ada karakterini canlandırmıştır.

  Ayrıca modellik de yapmaktadır. Zen Pırlanta'nın 2010 kampanyasının yüzüdür. Loft ve T-box çekimlerinde de yer almıştır. Vogue, Tempo, Marie Claire, Women's Health, İnstyle gibi dergilerde moda cekimleri yapmıştır. İkinci sezonunda katıldığı Leyla ile Mecnun dizisinden sezon sonu ayrılmıştır.

  Filmin Sürpriz ismi ise Survivor Hasan olarak tanıdığımız Hasan Yalnızoğlu.

  [​IMG]

  Yalnızoğlu, .1974 Rize doğumlu. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik mezunu. Spor kariyerinde birçok başarısı olan Yalnızoğlu, daha sonradan dans ve oyunculuk alanında da önemli başarılar elde etmiştir.