Kahve Selülite İyi Gelir mi?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 3 Tem 2013 tarihinde açılan konu

 1. Kahve Çekirdeği ile Selülit Bakımı  Sizlerde her yolu denediniz ve bir sonuç alamadıysanız kahve li selülit bakımını mutlaka denemelisiniz.Selülit kremleri kullandınız ve hiçde iyi sonuç alamadıysanız dikkat ettiniz spor yaptınız düzenli bakımlar uyguladınız yinede bir sonuç alamadınız öyleyse bu yöntemi mutlaka denemelisiniz.Selülit için kahve çekirdekleri kullanılarak hazırlanıyor bu uygulama.Bir su bardağının çeyreği çekilmemiş taze kahve çekirdeği 2 yemek kaşığı kadar zeytinyağı kahve çekirdeklerini çekebiliyorsanız çekilmiş haliylede kullanabilirsiniz.Çekemiyorsanız da bir havanda döverek ezebilirsiniz.

  [IMGALT=http://www.forumdas.net/upl/uploads/kahve-cekirdegi-20075.jpg]kahve-cekirdegi-20075[/IMGALT]

  Ezilen yada çekilen kahve çekirdeklerini küçük bir kaseye alın üzeirne zeytinyağını yavaş yavaş ilave edin bir yandan karıştırmaya devam edin.

  Hazırladığınız bu kahveli karışımı selülitli bölgelerinize dairesel küçük hareketlerle masaj yapın iyice sürün bu şekilde 15 dakika bekletin yapmanız gereken şey bu kadar bu şekilde haftada bir yada iki gün bu uygulamayı yapabilirsiniz.Zamanlar selülitleriniizn azaldığını sizde fark edeceksiniz.


  [IMGALT=http://www.forumdas.net/upl/uploads/selulit-icin-kahve-cekirdekleri-42052.jpg]selulit-icin-kahve-cekirdekleri-42052[/IMGALT]
   
Yükleniyor...