Kahin Baba Vanga kimdir-Baba Vanga kehanetleri

Baba Vanga kehanetleri,kahin Baba Vanga kimdir,Vanga Nine kimdir,Baba Vanga hayatı,Baba Vanga biyoğrafisi

Bulgar Vanga Kimdir?

Gerçek adı Vangelina Pandeva olan Baba Vanga, 1911 yılında dönemin Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde olan Bulgaristanda (şimdiki Makedonya) doğdu. 13 yaşında sele kapılarak toprak altında kaldı. İki gözü de iltihaplanıp kapandı. Bu kazadan sonra geleceği okumaya başladı. Dokunduğu her şeyi tüm ayrıntılarıyla tarif ediyor, bastığı toprakta yıllar önce ne olaylar geçtiğinin hepsini söylüyordu. Ünü arttıkça Bulgar devletini bir organı gibi çalışmaya başladı. Aylık maaşa bağlandı. Bilim adamları görüşmek isteyenlerin randevularını ayarlamaya başladı. Kehanetlerin hepsi Bulgar hükümeti tarafından kaleme alındı. Kayıtlara göre ünlü kahini zamanında Nazi lideri Adolf Hitler bile ziyaret etti. Hitlerin bu görüşmeden çok sinirli çıktığını söyleniyor. Baba Vanga 1996 yılında 84 yaşındayken öldü.

Kehanetleri

ABDye 11 Eylül 2001′deki terör saldırısını 12 yıl öncesinden bilen Bulgar kâhin Vanga ölümünden iki yıl önce Rusya bir gün dünyaya hâkim olacak demişti.

11 Eylül saldırıları, Kursk faciası, ve Rusyanın Gürcistanı işgal edeceğini bilen Baba Vanga Amerikaya dair şu kehanetlerde bulundu:

“Amerika Birleşik Devletlerinin 44üncü başkanı (Yani George Bushtan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerikanın göreceği son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kısa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek.

Kuzey ve güney eyaletler arasında anlaşmazlık çıkacak. Endonezya karışacak. Tüm bunlar Üçüncü Dünya Savaşını başlatacak Üçüncü Dünya Savaşında ilk kez atom bombası kullanılacak.

Birçok Kehaneti Var

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanganın kehanetlerinin yüzde 80i doğru çıktı. 1989da Rus televizyonuna “İki çelik kuş kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak, (11 Eylül saldırıları) Kursk (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı) su altında kalacak bütün dünya arkasından ağlayacak, dedi. Kahin 1994 yılında da Vladimirin zaferi dünyada herşeyi eritecek. (Gürcistan savaşı). İklimler değişecek (küresel ısınma). Rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak demişti.

Yeni Kehanetleri
# 2010 - 3. Dünya Savaşı Kasım 2010′da başlayacak ve 2014′e kadar sürecek.
# 2011 - Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal savaşla Avrupalıları yok edecek.
# 2014 - İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak.
# 2016 -Avrupanın nüfusu azalacak
# 2018 - Dünyanın yeni hakimi Çin olacak. Çin ekonomik olarak güçlenecek.
# 2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupanın tek hükümdarı olacak.
# 2046 - Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.
# 2076 - Bütün dünyada sınıfsız komünizm sistemi yerleşecek.
# 2088 - Bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.
# 2097 - Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.
# 2167 - Yeni bir din
# 2304 - Ayın sırrı, gizemi çözülecek.
# 3797 - End of the world - Dünyanın sonu Başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak.
 
Üst