kadınlar için sigarayı bırakmanın kolay yolu Allen Carr kitap

kadınlar için sigarayı bırakmanın kolay yolu kitap Tanıtımı,kadınlar için sigarayı bırakmanın kolay yolu kitabı,kadınlar için sigarayı bırakmanın kolay yolu özeti,Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu - Allen CarrAllen Carr kitabında tiryakilere sigarayı bırakmaları konusunda kolay bir yol gösteriyor.

Hem işyerinde hem de evde gün geçtikçe daha fazla sorumluluk alan günümüz kadını, doğal olarak sigara içme konusunda hayli iddialı. Onun için, tiryakilerin sigarayı bırakmalarına yardımcı olmak üzere bulduğu KolayYol adlı yöntemle, bugün dünya çapında bir uzman olarak kabul eden Allen Carr, bu defa kendi yönteminin ibresini kadınlara çeviriyor. Üstelik, "Akciğer kanseri olmaktan kurtulamazsınız," diye canınızı sıkmaya kalkmadan. Sadece, farklı bir bakış açısıyla, şimdiye dek sigarayla ilgili olarak aklımıza kazınan bir sürü inancı ters yüz ederek...

Allen Carr, 1983 yılında kendi nikotin bağımlılığından kurtulmak için sayısız girişimde bulunup başarısız olduktan sonra, hem kendisine hem de başka tiryakilere sigarayı bırakmak konusunda yardımcı olacak bir yöntem buldu. Muhasebecilik kariyerini bir kenara bırakarak, kendini bu yöntemi geliştirmeye adadı. Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu isimli kitabı yayınlandığı tüm ülkelerde çok satanlar listesine girerek yirmiden fazla dile çevrildi.
 
Üst