Kablolara Veda Edin

'Teknoloji Haberleri' forumunda Pardus tarafından 5 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. HomePlug teknoloji ile kablolara veda etmenizin yanı sıra, evdeki network ağınızı dilediğiniz kadar genişletme imkanı da sahip olabiliyorsunuz.

  Aztech HomePlug serisi HL105E 85Mbps ve HL109E 200Mbps HomePlug AV Ethernet modelleri, özellikle ev kullanıcıları için sorunsuz bir teknoloji kullanımı sunmaları ile dikkat topluyor. Kesintisiz ve güvenilir veri, ses, görüntü işlemi ve aktarımı konusunda iddialı olan HomePlug teknolojisi, evdeki mevcut elektrik hattınıza bağlanıp sizleri kablo derdinden kurtarıyor.

  İnternetinizi kablosuz alanda paylaşmak yerine, elektrik hattı üzerinden paylaşıyorsunuz. Bu da size RF parazitleri, kalın duvarlar veya modeme uzaklık nedeniyle oluşan kör noktalardan ve zayıf bağlantı sinyalleri gibi sorunlardan kurtarıyor. HomePlug teknolojisinin diğer bir avantajı genişletilebilmesi.

  HL105E, 49 Dolar+KDV'den satılıyor.

  Aztech HL105E HomePlug Ethernet Adaptörü, 85 Mbps'ye kadar elektrik hattı üzerinden hızlı bilgi transferi sunmasının yanı sıra 802.11b/g kablosuz ağ teknolojileri ile birlikte çalışabiliyor Bu ürün kablosuz sistemler gibi her türlü cihaza bağlanabilme ve elektrik prizi ağınızı kullanabilme gibi özelliklerle dikkat çekiyor.

  HD görüntü aktarımı yapabilen HL109E, 84 Dolar+KDV

  HL109E HomePlug Av Ethernet modeli buna karşın 200 Mbps'ye kadar bir veri transfer hızına ulaşıyor. HD görüntü aktarımı yapabilme imkanı da sunan HL109E, 128 bit güvenli bilgi aktarımıyla kendinizi daha güvende hissetmenizi de sağlıyor. Ürün kolay bağlantı butonu sayesinde eşleştirmeyi 3 aşamada yapılabiliyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ağu 2014
 2. hımm gzl miş tşkler pardus
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ağu 2014
Yükleniyor...