Josh Holloway Biyografi Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 1 Kasım 2008 tarihinde açılan konu


 1. Josh Lee Holloway, 20 Temmuz 1969'da ailesinin dört erkek çocuğundan ikincisi olarak Silikon Vadisi'nde dünyaya geldi. Ailesi o iki yaşındayken Blue Ridge Mountains-Georgia'ya taşınan Holloway, genç yaşta sinemaya ilgi duymaya başladı. Georgia Üniversitesi'ne girdi fakat birinci yılın sonunda, okulu bırakıp modelliğe başladı. Başarılı bir model olan Holloway, bu sayede Avrupa ve tüm Kuzey Amerika'yı dolaştı.
  Bir süre sonra, oyunculuk tutkusu Holloway'i Los Angeles'a sürükledi ve Dr. Benny adlı komedi dizisinde bir rol kaptı. Mi Amigo, Moving Agust ve Cold Heart adlı filmlerde rol aldı. Sonunda David Keith ve John Rhys-Davies'le birlikte rol aldığı Sci-Fi Channel filmi Sabretooth'ta gösterdiği oyunculukla dikkatleri üzerine çekti.

  Ayrıca Good Girls Don't..., NCIS, Walker, Texas Ranger, CSI: Crime Scene Investigation ve Angel-Agibi film ve dizilerde de görünen Holloway, daha sonra Aerosmith'in Cryin şarkısının vidyosunda yer aldı ve Diner adlı restorantta Alicia Silverstone'un çantasını çalmaya çalışan fakat yakalanıp dayak yiyen bir hırsızı canlandırdı. 2003 yılında That "70s Show" adlı dizinin "The Girl I Love " adlı bölümünde "Warren" rolünü oynadı fakat bu rolü övgüye değer bulunmadı.

  Josh Holloway1.jpg Josh Holloway3.jpg Josh Holloway4.jpg
    2. hımmm çok yakışıklı bir adam ama bunada sen hayransın sanırım
  ben hemen aradan çıktım meleğim :f106:
  Teşekkürler ellerine emeğine sağlık :f196:
    3. bakışları biraz ... :f106:

  neyse hayranları üzülmesin


  teşekkürler küçük
    4. Güzel bir arşiv olmuş şekercim.
  Ellerine sağlık
    5. Benim kadar olmasada ehh yakışıklı işte
  Güzel bir arşiv emeğinize sağlık.
   


Yükleniyor...