istanbulda canlı bomba

İstanbul'da canlı bomba
11 Ekim 2008 Cumartesi 15:29
Şişli kan gölüne dönecekti. Üzerinde 20 kilo patlayıcı bulunan canlı bomba polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Operasyon sürüyor.
Şişli'de Halide Edip girişinde 30-35 yaşlarında olduğu tahmin edilen üzerinde 20 kilogram patlayıcı bulunan kadın canlı bomba polis tarafından etkisiz hale getirildi.

Evinden çıkıp hedefine ilerlemeye başlayan canlı bomba hedefine ulaşamadan kıskıvrak yakalandı. Şu an canlı bombanın üzerinde yakalanan patlayıcılar inceleniyor. İstanbul'da beş ayrı noktaya operasyon düzenleniyor.

Kadın teröristin siyah kabarık saçlı ve kot pantolonlu olduğu belirtildi
 
Allahım fırsat veremeden Türk polisimiz yakalmış çok şükürr bunlar nasıl insanlardırki bunları yapabiliyorlar:(:(
 
İstihbaratımız iy çalışmış gerçekten... Canlı bomba yakalanaasaydı sonuçlarını hayal etmek dahi istemiyorum..
 
Alçak emellerine ulaşmadan durdurulmasına çok sevindim
dönüp dolaşıp kendi başlarını yesinler inşallah
 
insan olan bunu yapamaz allahın yarattığı hiçbir sıfat bunlara yakışmaz elbet birgün kökleri kazınacak şehitlerin kanı yerde kalmayacak
 
Şişli'de Halide Edip girişinde 30-35 yaşlarında olduğu tahmin edilen üzerinde 20 kilogram patlayıcı bulunan kadın canlı bomba polis tarafından etkisız hale getırılmıs.
Kadın teröristin siyah kabarık saçlı ve kot pantolonlu olduğu belirtildi
kadıngaziosmanpasa da oturuyormus 1 haftadan beri izlenen kadının hedefı önce akparti binasıymıs ellerı ve kollarıyla sıkı sıkı tutularak yakalanan kadının üzerındekı bombanın tüm techizatlarının bulunması ama bunların düzeneklerının kurulmaması dıkkat cekmıstır.polis işbirlikçiyi yada bu olayın arkasındakileri yakalamak için uzun süre iz sürmüş
ALLAH HEPİMİZİ KORUSUN
 
Amin.. alçakça hazırlanmış bir suikast girişimi,cümlemizi Rabbim korusun.Blgiler için teşekkürler umarım tekrarı yaşanmaz ve emellerine ulaşamazlar..
 
Üst