İstanbula Yakın Tatil Yerleri Kış

'Türkiyem' forumunda EyLüL tarafından 9 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


 1. İstanbula Yakın Tatil Yerleri
  İstanbula Yakın Tatil Beldeleri Kış
  İstanbula Yakın Kış Tatil Mekanları

  İstanbula Yakın Kış Tatil Yerleri

  İşte İstanbul’a yakın kısa süreli tatil yapabileceğiniz kışlık tatil mekanları tatil imkanızı var ise kısacık da olsa bu güzelliklerin tadını çıkarmanızı öneririz İstanbula Yakın Tatil Yerleri sizlerle..

  Ağva
  [​IMG]

  İstanbul’a 100km civarı uzaklığıyla yakın tatil yerlerinden birisidir. Hem yaz hemde kışın konaklama ve dinlenme için uygundur. Merkezi küçük bir kasaba görünümünde olan kilim koyu, gelin kayası, saklı köy ile ziyaretçileri kendine çekmektedir. Ağva özel aracınızla veya üsküdar’dan kalkan ağva otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.

  Karaburun
  [​IMG]
  İstanbul B.çekmece ye 60km uzaklıkta karadeniz kıyısında şirin bir belde. Muhteşem doğası, ormanları, kumsalı ve temiz havasıyla görülmeye değer yerlerden biri.

  Kilyos
  [​IMG]
  Kilyos diğer adıyla kumköy İstanbul’un en bilinen yakın tatil yerlerinden biridir. Yaklaşık 50 km uzaklığı sebebiyle genelde günübirlik olarak gezilmektedir. Yaz mevsimi özellikle hafta sonunda İstanbul’dan gelen tatilciler meşhur kumsalını doldurmaktadır.

  Büyük Ada
  [​IMG]
  İstanbul’a un bir ilçesi ve feribot ile çok kısa zamanda ulaşılabilmesi nedeniyle oldukça popüler bir tatil yeridir. Genelde hafta sonu günübirlik geziler ve piknik için tercih edilmekle birlikte konaklama imkanlarıda mevcuttur. İstanbul’dan ido nu seferleri ile ulaşmak mümkündür.ido.com.tr

  Burgaz Ada
  [​IMG]
  Burgaz ada ya yine istanbula yakın bölgelerden birisi. Büyük Ada ile aynı vasıtalarla burgaz adaya ulaşabilirsiniz. Ada da ormanda uzun yürüyüşler yapabilir veya balık tutabilirsiniz.

  Heybeli Ada
  [​IMG]
  Heybeli Ada İstanbul’un Büyük Ada’dan sonra ikinci büyük adasıdır. Ulaşımı diğer adalar ile aynı şekildedir. Doğası ve temiz havasının yanında gezip görülebilecek önemli yerleride vardır. Sanutaryum, ruhban okulu görülmeye değer yerlerindendir.
   


Yükleniyor...