İstanbul İzmir Arası Artık Kaç Saat?

'Haberler' forumunda Aysell tarafından 22 Mart 2012 tarihinde açılan konu
 1. İstanbul-İzmir arası artık 7 saat. İDOdan yapılan açıklamada, kara ile deniz ulaşımını birleştiren İDOBÜSün ilk seferinin bugün başladığı bildirildi.

  Açıklamada, 8 Martta satışa sunulan İDOBÜS biletlerinin 37 bin adedinin 12 gün gibi kısa bir sürede tükendiği, İDOnun 31 Mayıs tarihine kadar olan seferler için bilet satışlarına devam ettiği kaydedildi.

  İDOBÜS seferlerinin, İstanbul Kabataş kalkışlı olacağı, sabah saat 06.00da başlayan seferlerin, gece 23.59a kadar devam edeceği belirtildi.

  Açıklamada, İstanbul-Bursa arası seferlerin günün hemen her saati gerçekleştirileceği, yolculara ekonomik ve konforlu seyahat etme fırsatı sunan İDOBÜS ile Balıkesir, Manisa, İzmir gibi şehirlerde de mevcut ulaşım pazarının büyümesinin hedeflendiği vurgulandı.

  Yoğun talep gören İDOBÜSün bilet satışlarının fiyat ve zaman avantajı sayesinde daha da artmasının beklendiğine işaret edilen açıklamada, yolcuların ucuz bilete ilgisinin, yaz ayı seyahat planlarının İDOBÜS ile yapılacağının sinyallerini verdiği kaydedildi.

   


Yükleniyor...