İsmail Filiz Biyografi

'Resimli Konular' forumunda HazaN tarafından 2 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. İlk kez Ezel Dizisinde Ömer rolü ile oyunculuk yapan Filiz, 29 yaşında. Genç oyuncu dizideki rolü Ömerin aksine oldukça varlıklı bir ailenin oğlu. Babası Çankırının en zengin isimlerinden Hüseyin Filiz. Aynı zamanda Ak Partinin Ankara Yönetim Kurulu üyesi olan Hüseyin Filizin oğlu olan İsmail Filiz, Başkent Üniversitesi mezunu.

  Ailesinin Çankırıda ahşap ve çelik kapı fabrikası, İstanbul-Ankara yolunda benzin istasyonu var. Aynı zamanda inşaat şirketleri de mevcut. Filiz oyunculuğu hobi olarak yapıyor.

  “Ezelin yanı sıra “Aşk-ı Memnu ve “Yaprak Dökümü gibi reyting rekorları kıran dizilerin yapım şirketi Ay Yapım, İsmail Filiz ile nisan ayında başlayacak olan televizyon dizisi için el sıkıştı. “Ezelin ilerleyen bölümlerinde senaryo icabı rolü azalacak olan Filizin isminin gizlenmesindeki nedenin, genç oyuncunun başka bir yapım şirketiyle anlaşma ihtimalinin önüne geçmek olduğu öğrenildi. Dizinin yapımcıları, Kenan İmirzalıoğluna benzerliğiyle dikkat çeken oyuncuyla Ankara yolundaki benzin istasyonunda karşılaşıp rol teklif etmişler.
  İsmail Filiz1.jpg İsmail Filiz2.jpg İsmail Filiz3.jpg
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Tem 2014
Yükleniyor...