iphone virüs programı indir

'Teknoloji Haberleri' forumunda Dark tarafından 18 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. iphone antivirüs programı indir


  Trend Micronun yeni uygulaması “Threat Watch ile iPhonelarda anında tehdit alarmı. Trend Micro yeni bir uygulamayla kullanıcıları, iş ortaklarını ve ilgili tüm tarafların iPhoneları üzerinden tehdit bilgileri ve uyarıları almasını sağlayarak, ücretsiz ve güvenli bir internet ortamı sağlıyor.

  Ücretsiz iPhone virüs programı
  İnternet içeriği güvenliğinde global bir lider olan Trend Micro, en yeni çözüm ve hizmetlerinden biri olan “Threat Watch v1.0i kullanıcıların dikkatine sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan bu yeni uygulama ile kullanıcılar güvenliğe yönelik tüm tehditleri iPnoneları üzerinden tam zamanında alabiliyorlar.

  Threat Watch virüs programı
  Yeni “Threat Watch uygulaması, kullanıcılar tarafından siber suçlar ve internet tehditleri konusunda tehdit kaynağı merkezine girilerek yüklenebiliyor. iTunelardan da indirilebilen “Threat Watch v1.0 uygulamasına ayrıca, Trend Micro tarafından ücretsiz araçların sunulduğu Ücretsiz virüs programları adresinden de ulaşılabiliyor. Uygulama, beklenmedik bir tehdit ya da güvenlik sorununun belirlenmesi halinde telefon ekranında küçük bir bannerla doğrudan uyarıda bulunuyor.
   


Yükleniyor...