İki Yıl Daha Takımdalar

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 2 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


  1. Süper Lig'in lideri Galatasaray'da, Orduspor maçında attıkları şık gollerle galibiyeti getiren Necati Ateş ve Sabri Sarıoğlu'nun sözleşmeleri ikişer yıl uzatılıyor.

    Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Ünal Aysal'la anlaşan ve sarı-kırmızılı takımın başında iki yıl daha bulunacak olan Teknik Direktör Fatih Terim bir taraftan yol vereceği isimleri belirlerken, diğer yandan da kalacak futbolcularla ilgili karar veriyor. Necati ve Sabri'nin gösterdiği özveriden etkilenen Terim, iki oyuncusunu da takımda tutma kararı aldı. Sarı-kırmızılı takımda özellikle ayrılmasına kesin gözüyle bakılan kaptan Sabri, Milan Baros'un yerine oyuna dahil olduğu Orduspor maçındaki performansıyla üzerindeki kara bulutları dağıttı ve kritik sınavlar öncesi form tutarak yüzleri güldürdü. Galatasaray'ın altyapısından yetişen Sabri'nin takımda kalması yönünde görüş belirten teknik patron Terim, Necati Ateş'i de kesinlikle kadrosunda tutacak.

    Devre arasında Medical Park Antalyaspor'dan yarım sezonluğuna transfer edilen Necati Ateş'in takıma büyük katkı yaptığını düşünen teknik patron Fatih Terim, Orduspor maçından sonra düzenlediği basın toplantısında, tecrübeli forvetle ilgili çok olumlu ifadeler kullanmış ve “Bizimle beraber kalacak” demişti.

    [​IMG]
     


Yükleniyor...